Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 403
  1. #151

    Подразбиране

    Спор няма - правят хубави комплектовки и аз самата съм закупила няколко от тях, но по въпроса за списанието им, което копувам вече с години, бих им препоръчала, когато дават схема на Дименшън: 1. Нека си направят труда да се доближат максимално до цветовата гама и 2. Нека да отбележат кои знаци с какъв бод да се шият.Миналата година ших Тиха нощ от списанието. Стана хубав, но нищо общо с оригинала, дори бяха изключили шейничката, с която щеше да бъде по-хубав

  2. #152

    Подразбиране

    Аз си купих гоблена "Мадона феручи" на Милена стил, много го харесвам и утре започвам да го шия.

  3. #153

    Подразбиране

    Здравейте!Имам няколко ушити гоблена на "Милена стил".Не пробвайте "Сиси"и "Замъка Мерсбург"-несполучливо съчетание на цветовете.Красиви ми станаха "Мадоната с гроздето","Майчина усмивка" и "Мадона Феручи".

  4. #154

    Post Здравейте и от мен!

    Здравейте!Да ви кажа честно, предполагам , че може би на почти всяка фирма могат да се открият несполучливи разработки.Хубаво е ,когато попаднем на такива(язък само за хвърления труд) да съобщаваме, както правят и много от хората , писали по тази тема.В момента шия "Пролетен букет" на "Милена - стил" и нямам проблем с цветовете, даже бих добавила, че изглежда в пъти по - добре отколкто на картинката.Пожелавам все по - рядко да попадме на несполучливи комплекти и труда ни да не отива на вятъра.Аз също ще споменавам , ако попадна на проблемен гоблен.Желая ви успехи

  5. #155

    Подразбиране

    Като цяло имам добри впечатления от "Милена стил".Голямото ми разочарование обаче е гоблена "Лятна идилия"с конци Ариадна.Майка ми го уши и колкото и да се мъча не намирам нищо общо с оригинала.

  6. #156

    Подразбиране

    Аз съм шила "Ковачницата" на Милена Стил.Не го препоръчвам.Снимка на готовия може да видите в "неуспехи".

  7. #157

    Подразбиране

    Аз шия в момента "Лятна идилия". Различен е от Лятна градина. Ушила съм около 1\4но все още не мога да преценя дали се получава добре.Не успях да открия снимка на ушит за да мога да сравня.И аз бих искала да видя снимка ако ya-ya има. Предварително благодаря.

  8. #158

    Подразбиране

    Момичета, ето това намерих като снимка в сайта на Милена стил
    http://www.milenastyle.com/page_17.gif

  9. #159

    Подразбиране

    Към сканираната вилерова схема, която имам, е приложена ето тази снимка:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #160

    Подразбиране

    Доста от разработките на "Милена стил" минават за сполучливи.Единствено куцат при Вилеровите гоблени,защото не могат да се справят с палитрата.Имам предвид,когато прилагат "Ариадна"."Ариадна" е с 210 цвята,а DMC са над 400.Няма създаден такъв конвертор на конците,който да покрие пълния нюанс на Анхор и DMC.Моят съвет е да продължават да си правят сполучливите комплектовки без Вилеровите гоблени.Просто там им е най-слабото място.Нарочно не коментирам Пъпетс,тъй като мнението ми за тези конци е доста лошо.Има доста други добри марки конци като FUFU,Olympus,J&P Coats,Madeira,Rainbow Gallery.

  11. #161

    Подразбиране

    Аз слава богу,това,което съм зашила,но недовършила,на "Милена стил",си го харесвам и е сполучливо,но виждам,че не при всички ви е така.Купила съм си няколко техни комплектовки и сега отлежават,дано да са от сполучливите!
    Това,което със сигурност обаче мога да добавя,че на Вилер до сега не съм чула да има грешна или лоша комплектовка!И колкото да се опитваме да открием нещо от по съвременните гобленарски фирми без кусури ,май не успяваме...

  12. #162

    Подразбиране


    Здравейте! Някой дали е шил "Зовът на дивото" на "Милена стил"? Бихте ли го показали как изглежда?

  13. #163

    Подразбиране

    Мисля,че е това
    http://www.milenastyle.com/catalog/c...oducts_id/1256
    Не мога да се справя по друг начин

  14. #164

    Подразбиране

    Аз съм го шила.Ето как изглежда.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #165

    Red face

    Реклама:
    Моля, който е шил гоблена "коне на водопой" на милена стил да сподели дали е сполучлива комплектовката защото искам да го ушия.

Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •