Страница 12 от 27 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 403
  1. #166

    Подразбиране

    аз съм шила този гоблен и то с комплектовка от Милена стил,ето,прецени сама,аз съм доволна от резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #167

    Thumbs up

    наистина е много хубав.благодаря ти.

  3. #168

    Подразбиране

    Коне на водопои е този http://www.milenastyle.com/KONENA-VODOPOI.html ,а това което сте показали в предишен пост са Диви коне
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #169

    Подразбиране

    "Коне на водопой"е това,което е посочила Йонка.Уших гоблена с конци "Ариадна" 1:1 и съм много доволна.Стана много красив.Съседката го има 1:4,с конци DMC,вилеров.Като ги сравних-моя изглеждаше като малко копие на нейния.Ако питаш точно за този гоблен,а не "Дивите коне",горещо ти го препоръчвам.

  5. #170

    Подразбиране

    Значи, аз питам за коне на водопой, но и диви коне е много хубав. Благадаря Ви много за мненето , ще ги ушия и двата. Даже утре имам ходене в София, и ще си купя коне на водопой.

  6. #171

    Подразбиране

    вече писах по тази тема, но ще си го позвола още веднъж. започнах "Бяла прелест" . лицето е толкова тъмно, че не мога да го опиша. остана ми още малко да го довърша, но без никакво желание. сега шия и друг, но не готово комлектовка, а по схема от списание . добре че цветовете са в сива гама, та може и да се получи нещо

  7. #172

    Подразбиране Ушити гоблени на Милена стил

    Тъй като има много и най различни мнения, реших да ви покажа моите гоблени на Милена стил. Смятам, че не просто са сполучливи, а са и много хубави. Японката е с конци DMC, другите са с ариадна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #173

    Подразбиране

    Val4e, спор няма.Имат и хубави комплектовки, аз също дори в момента довършвам техен гоблен и още 5-6 имам закупени от тях, но не винаги е изпипано както трябва. Например в списанието, което купувам всеки месец/а се случва и някой от моите юнаци да го вземе, така че ми стават по два броя/там където дават количеството конци - направо си пишат както им дойде.Може да е нещо дребно, но също така е съществено и ако има някой от тях да прочете написаното, то моля да се замислят

  9. #174

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Val4e, спор няма.Имат и хубави комплектовки, аз също дори в момента довършвам техен гоблен и още 5-6 имам закупени от тях, но не винаги е изпипано както трябва. Например в списанието, което купувам всеки месец/а се случва и някой от моите юнаци да го вземе, така че ми стават по два броя/там където дават количеството конци - направо си пишат както им дойде.Може да е нещо дребно, но също така е съществено и ако има някой от тях да прочете написаното, то моля да се замислят
    Какво точно имаш предвид, цветовете или броя чилета?

  10. #175

    Подразбиране

    Броят челета, Val4e. и ще ти дам пресен пример: последният брой на Галерия бродерия, на стр.30 има детско гобленче Патета. Та за този дребосък са дали от цвят по 1 бр челе, а фона - 3 бр. Това имах в предвид - няма и по 1 метър да отиде от цвят, но те си държат на челетата, което е объркващо

  11. #176

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Броят челета, Val4e. и ще ти дам пресен пример: последният брой на Галерия бродерия, на стр.30 има детско гобленче Патета. Та за този дребосък са дали от цвят по 1 бр челе, а фона - 3 бр. Това имах в предвид - няма и по 1 метър да отиде от цвят, но те си държат на челетата, което е объркващо
    Виж това не съм збелязала, но наистина винаги от техните гоблени са ми оставали много конци, но това ми се е случвало и с други фирми и не съм обръщала внимание.

  12. #177

    Подразбиране

    Val4e, искам да уточня - не става на въпрос за готовите комплектовки, а за моделите, на които дават схеми в списанието, там дават по брой челета, а за готовите комплектовки - от някои цветове остават, а от други шия на страх до конец

  13. #178

    Подразбиране

    И аз съм начинаеща гобленарка. Шия отскоро в момента шия Първа любов. Чакам комплектован гоблена Врата към рая на Милена стил. Като го получа ще си кажа мнението

  14. #179

    Подразбиране

    Ший смело на Милена стил.Има много доволни във форума от тази фирма.Аз също.


  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз уважавам гоблените на Милена стил.До сега не съм имала проблемиШий и показвай!

Страница 12 от 27 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •