Страница 13 от 27 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 403
  1. #181

    Подразбиране

    Аз също съм шила техни комлектовки Мадона с грозде с анхор,Мостар с пупетс,Светото семеисто ,Йерусалимска икона :Hо скоро видях Обли4ане на булката шито с ариадана и изпаднах в ужас

  2. #182

    Подразбиране

    Имам няколко неща на Милена стил и ще продължавам да шия нейни к-ти!

  3. #183

    Подразбиране

    Аз съм ушила два гоблена на Милена стил, но още като комплектоваха с Анхор. Прекрасни са. С Ариадна не посмях да си поръчам защото едно е Анхор с 460 цвята, друго е Ариадна с 200 цвята. Оттам идва може би несъответствието с прекрасните снимки в списанието и гоблена, който сме ушили с Ариадна. Аз сама си комплектовах от списанието от юни Арабско момиче с ДМС. Дори си направих някой мои вариациии и с Анхор. Моделите в списанието много ми харесват, жалко, че вече не им слагат и ключ с Анхор, а само с ДМС и Ариадна.

  4. #184

    Подразбиране

    Какъв е проблема да конвертираш ДМЦ в АНХОР.Има много сравнителни тадлици.Пък и цените на двата вида конци са почти еднакви.


  5. #185

    Подразбиране

    Аз пък купих на Милена стил един гоблен и нещо не ми хареса цветово, когато го уших. Лицата му излязоха някакви червеникави, ... и направо много ме е яд.

  6. #186

    Подразбиране

    ти пък не трябваше ли първо да минеш през темата за представяне? Как реши, че това е най-подходящата за начинаещ?

  7. #187

    Подразбиране

    milena style e edna ot nai dobre komplektovanie bg firmi na nashiat pazar,az samata shia neini modeli ot kakto esazdadena firmata prez 2000g. kontzite vinagi sa doststachno ako shiete pravilno, dori i da sgreshite mojete da popravite i niama da lipsvat, stranno mi e che si kupuvate komplekt za 1/1 a v sashtoto vreme iskate da go shiete 1/4 , tova snachi che ne ste zaposnati mnogo dobre s goblenarstvoto, zashtoto ne e vazmojno da iziskvate ot komlekt 1/1 da imate panama i kontzi za 1/4,napravo e naivno, az shia ot 20 godini i na takav kurioz ne sam popadala ,a da imate i oplakvania kam firmata, prosto ne e seriozno, kam koiato i da e firma

  8. #188

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от barutko Виж мнение
    milena style e edna ot nai dobre komplektovanie bg firmi na nashiat pazar,az samata shia neini modeli ot kakto esazdadena firmata prez 2000g. kontzite vinagi sa doststachno ako shiete pravilno, dori i da sgreshite mojete da popravite i niama da lipsvat, stranno mi e che si kupuvate komplekt za 1/1 a v sashtoto vreme iskate da go shiete 1/4 , tova snachi che ne ste zaposnati mnogo dobre s goblenarstvoto, zashtoto ne e vazmojno da iziskvate ot komlekt 1/1 da imate panama i kontzi za 1/4,napravo e naivno, az shia ot 20 godini i na takav kurioz ne sam popadala ,a da imate i oplakvania kam firmata, prosto ne e seriozno, kam koiato i da e firma
    Аз никъде не прочетох чак такова негативно мнение за Милена стил?Това е добра фирма и има разнообразие на комплектовките!Въпрос на вкус е да си избираме измежду нашите производители ...А колкото до това,че някой иска да шие 1:4 и си купува 1:1,това не значи ,че не е наясно,а значи ,че иска да използва цветовата гама,като си набави още конци и разбира се по-голяма панама,но схемата може да се ползва и за двата размера гоблен.Това се получава,когато фирмата не предлага даденият гоблен 1:4,а човека,просто иска да си шие с този размер,така,че се възползва от готовата схема и променя нещата по свой вкус.Може би не си разбрала правилно ,това ,което си прочела?Тука хората не са неуки или невежи,а напротив,досега не съм прочела мнение на НЕинтелигентен човек!За това защитавам съфорумките си,защото ,като ги опознаеш,ще разбереш,че са прекрасни хора и чудесни гобленарки!
    Барутко,бъди добре дошла сред нас,всеки понякога преценява неправилно нещата,но като поживееш помежду ни ,ще се убедиш в думите ми.

  9. #189

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от barutko Виж мнение
    milena style e edna ot nai dobre komplektovanie bg firmi na nashiat pazar,az samata shia neini modeli ot kakto esazdadena firmata prez 2000g. kontzite vinagi sa doststachno ako shiete pravilno, dori i da sgreshite mojete da popravite i niama da lipsvat, stranno mi e che si kupuvate komplekt za 1/1 a v sashtoto vreme iskate da go shiete 1/4 , tova snachi che ne ste zaposnati mnogo dobre s goblenarstvoto, zashtoto ne e vazmojno da iziskvate ot komlekt 1/1 da imate panama i kontzi za 1/4,napravo e naivno, az shia ot 20 godini i na takav kurioz ne sam popadala ,a da imate i oplakvania kam firmata, prosto ne e seriozno, kam koiato i da e firma
    По принцип не обръщам внимание на такива постове, но този ме разяри. Първо - всеки уважаващ членовете на този форум трябва да пише на кирилица. Оправдания от сорта ама аз съм в чужбина и нямам не минават, защото в нета има всичко, даже и да си на ...... на географията.
    Второ - никъде и никога не съм прочела някой да си купува комплектовка 1:1 за да я шие 1:4. Ако има инцидентен случай, то човека иска да експериментира, но това не значи, че тук всички са лаици, напротив : тук са събрани хора, заимаващи се с това хоби от мноооого години и ушили много видове гоблени. Това от своя страна веднага води до извода, че са запознати много повече от теб например, защото света не почва и не свършва с Милена Стил. Има много и разнообразни фирми, и в разработките им освен вариации на размера има и такива на видовете бодове ), с което ти май не си запозната, което пък на мен ми се струва цитат: " наивно".
    Трето - не мисля, че трябва да налагаме своето мнение за каквото и да било. Ти - харесваш едно, аз друго,..... петия - пето.
    И четвърто (за сега последно, въпреки, че мога да пиша още дълго) - за четири поста писани от теб във форума, не мисля че имаш право да нападаш и даже обиждаш!!!

  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от barutko Виж мнение
    milena style e edna ot nai dobre komplektovanie bg firmi na nashiat pazar,az samata shia neini modeli ot kakto esazdadena firmata prez 2000g. kontzite vinagi sa doststachno ako shiete pravilno, dori i da sgreshite mojete da popravite i niama da lipsvat, stranno mi e che si kupuvate komplekt za 1/1 a v sashtoto vreme iskate da go shiete 1/4 , tova snachi che ne ste zaposnati mnogo dobre s goblenarstvoto, zashtoto ne e vazmojno da iziskvate ot komlekt 1/1 da imate panama i kontzi za 1/4,napravo e naivno, az shia ot 20 godini i na takav kurioz ne sam popadala ,a da imate i oplakvania kam firmata, prosto ne e seriozno, kam koiato i da e firma
    Първо се научете да изпозвате кирилицата! Второ-четете по-добре нашите мнения във форума и трето-нямате право да налагате вашето мнение на всички останали.Можете само да споделите какво мислите. Да сте жива и здрава и да шиете още 20 години и повече!

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    Аз съм ушила два гоблена на Милена стил, но още като комплектоваха с Анхор. Прекрасни са. С Ариадна не посмях да си поръчам защото едно е Анхор с 460 цвята, друго е Ариадна с 200 цвята. Оттам идва може би несъответствието с прекрасните снимки в списанието и гоблена, който сме ушили с Ариадна. Аз сама си комплектовах от списанието от юни Арабско момиче с ДМС. Дори си направих някой мои вариациии и с Анхор. Моделите в списанието много ми харесват, жалко, че вече не им слагат и ключ с Анхор, а само с ДМС и Ариадна.
    С конци "Ариадна" също стават много красиви гоблени.Но зависи от модела.Например вилеровият "Коне на водопой" е перфектен.Обаче наистина е жалко,че престанаха да дават ключовете в списанието с "Анхор".

  12. #192

    Подразбиране

    [B]Fantaziq, Niata, Tdm13, благодаря ви, че споделихте мнението си по написаното от barutko. Вчера, когато прочетох постинга се въздържах от отговор, защото се страхувах, че няма да проява такт.
    Благодаря ви още веднъж и смея да кажа, че сте хора, достойни за уважение, много елегантно изразихте мнението си
    А сега към barutko- шия от 20 години и в момента шия 40-ят си гоблен.Имам закупени от Милена стил, които чакат ред, но на Благословението имах чвят, от който не си похапвах, а с триста зора ми стигна. Форумът е място, където споделяме мисли и усещания. Когато има някой нужда да му се покаже и помогне се прави.Тук няма недоверие.
    Надявам се сама да се убедиш.

  13. #193

    Подразбиране

    Аз също винаги съм шила комплектовки на Милена стил и съм много доволна. Не че не ми харесват други гоблени, просто винаги се притеснявам да не би да не ми стигне конеца а после да не мога да намеря същия или нещо друго. А комплектовките на Милена са пълни и дори ми остават доста конци.

  14. #194

    Подразбиране

    Вижте,никой не е идеален!Аз си имам любима фирма и това е Вилер,но това не означава ,че не си купувам и от други фирми.Няма безгрешни хора и понеже гоблените се комплектоват от такива,значи,че и грешки стават.Харесвам и Казанлъшките ,може би повече от другите Български фирми,но Милена стил е с много идеи ,новости и от тази фирма,човек,може да открие нещичко и по своя вкус.Така,че не съдете строго ,а просто си изберете и се наслаждавайте на творението си.Сега ,дори и да не стигне някой конец,на пазара се предлага всичко и човек може да си набави.Както се казва и аз съм гризвала дръвчето ,но това е човешко и се прощава.Бих си позволила,дори да използвам един библейски израз:Ако има сред вас без грешни ,нека първи да хвърлят камък...

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво ,момичета, за искрените и точни мнения!всеки има право на избор както на фирма , така и на модел! Но и всеки уважава вкуса на другия, защото е вложил труд и сърце в изработката!

Страница 13 от 27 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •