Страница 15 от 27 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 403
  1. #211

    Подразбиране за стила на милена

    здравейте! ушила съм един гоблен на милена стил, но не съм очарована. конците изобщо не отговарят на индикацията. добре че беше пейзаж, та си го дооправих. а и моделите са все от тук-оттам събрани. липсва стил, въпреки името на фирмата

  2. #212

    Подразбиране

    Някой шил ли е "Горска хижа" на Мимена стил, искам да знам дали е сполучлив и снимка , ако може?

  3. #213

    Подразбиране

    Аз пък видях скоро "Възкресението" на Милена стил и то с конци Ариадна- резултатът беше поразителен Шила съм само една Богородица от тази фирма, останах много доволна
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #214

    Подразбиране

    Горска хижа и Възкресението ши моя приятелка.И двата гоблена станаха прекрасни, особено втория.Все на Милена стил

  5. #215

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ваня симеонова Виж мнение
    здравейте! ушила съм един гоблен на милена стил, но не съм очарована. конците изобщо не отговарят на индикацията. добре че беше пейзаж, та си го дооправих. а и моделите са все от тук-оттам събрани. липсва стил, въпреки името на фирмата
    Нормално.Всичко е от интернет.Нямам особени забележки,но в момента шия "Момичето с ябълките"от списанието и зелените нюанси на ябълките много куцат.А и не всички конверори са перфектни.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #216

    Подразбиране

    Аз в момнта шия Св.Иван Рилски на Милена стил.Доволна съм, става готино.Конците са достатъчно и остават.Когато е готов ще ви го покажа

  7. #217

    Подразбиране

    И аз съм шилаСв.Иван на Милена стил и бях доволна от получилото се, но го подарихКонци останаха , сега ще допълня някои ще ушия един за синчето.

  8. #218

    Подразбиране

    В момента бродирам техен гоблен и като прочетох темата леко започвам да се плаша.

  9. #219

    Подразбиране

    Не се плашете,гоблените на Милена Нецова стават красиви.

  10. #220

    Подразбиране

    здравейте търся схема на този гоблен от Гинокардия но 1:4 с детайл 1:1.Гоблена се казва "преспивна песен"

  11. #221

    Подразбиране

    P дравейте търся схема на този гоблен от Гинокардия но 1:4 с детайл 1:1.Гоблена се казва "преспивна песен"

  12. #222

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mi6e Виж мнение
    В момента бродирам техен гоблен и като прочетох темата леко започвам да се плаша.
    Mi6e,няма страшно.Рядко се случва нещо да не се получи.Давай смело!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #223

    Подразбиране Относно гоблен от Милена стил

    Днес моя позната ми показа гоблена Холанска воденица -комплектовка на Милена стил.Толкова е НЕ сполучлив няма какво да го коментирам. Моля ако няко е шил оргиналният гоблен на Холанска воденица ,да ли ще може да ми предостави мостри от конците най вече долу около реката и самата воденица.Моля за помощ bg_mimi@mail.bg

  14. #224

    Подразбиране

    Странно , моята Холандска воденица е на Милена стил - стана приказен , показал съм го във Моити творби , учудва ме твоето мнение , с какви конци беше , щото моя е с Пъпетц и е страшно сполучлив .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Стигам до следния извод,четейки мненията ви-много е важно като поръчвате комплекта каква марка конци ще пожелаете.Зависи какъв процент (да го наречем еднаквост) се припокриват оригиналните конци с други марки и как е посочено в използвания от Милена конвертор на конци.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 15 от 27 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •