Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 403
  1. #241

    Подразбиране

    Аз съм доволна от Милена стил. Моят гоблен "Полярна приказка" е по тяхна схема в списанието, с конци Ариадна, посочени там. Не съм сменила и един конец. Също тяхна, но готова комплектовка, ми е "Писмо с рози" с конци Ариадна. Както бе посочено на картинката на кутията, така стана. Конците имаха етикетче "Ариадна", дори чилетата от фона имат и номера
    Останаха ми конци като за още един гоблен. Всичко е въпрос на вкус обаче. Че имат доста прекопирани схеми (да не кажа "свити"), имат. Но всичко е въпрос на вкус.

  2. #242

    Подразбиране

    Аз също съм много доволна от комплектовките на "Милена-стил" Ушила съм "Йерусалимската Богородица" " Малката Богородица" и "Заливът на палмите" и според мен се получиха много добре а и с конците не съм имала проблем дори от "Малката Богородица" ми останаха за още един гоблен В момента шия още два "Слънчевият залив" и "Септември" и на този етап ми допада съчетанието на цветовете Дори сега си поръчах щампован гоблен от тях и мога да кажа че нямах проблем с доставката Засега съм доволна от нещата им но... за по нататък знае ли човек

  3. #243

    Подразбиране

    На Милена стил харесвам само схемите.Четливи са и разбираеми .Ших едно фарче с анхор от нея по Вилер, но като го правиш по вече правено ,го направи както трябва.Не беше успяла да го съчетае,та го оправях.

  4. #244

    Подразбиране

    Здравейте! Много моля ако някой е шил или виждал ушит "Воденицата на Буше" комплектовка на "Милена стил" с DMC конци да сподели впечатленията си, тъй като се чудя дали си струва да го започвам!

  5. #245

    Подразбиране

    Виждала съм я,но с български на Казанлък и на Вачеви.На Милена стил не вярвам.

  6. #246

    Подразбиране

    moje li da mi kajete kak da si izteglq shemi na gobleni ili dali izob6to mogat da se teglqt.znae li nqkoi sait sa teglene?

  7. #247

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Почти всичките ми гоблени са на Милена-стил и досега съм доволна. Всичките са сполучливи - Лунна зима, Света Богородица, Край потока, Слънчевият залив, Вълната. Ших и един от списанието и казва се Кафяви вази и той се получи доста добре. Сега мисля да шия Сахара, някой шил ли го е ?

  8. #248

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от неличка Виж мнение
    Сега мисля да шия Сахара, някой шил ли го е ?
    Коя Сахара? Тази, която е в оранжеви тонови и мъж и жена с чалми или другата с една жена със синьо фередже над конници? И двете са много хубави .

  9. #249

    Подразбиране

    Жената със синьото фередже над конниците. Мъжо много го харесва, а и на мен също. Очите и са магнетични, красиви и загадъчни. Дано и ушит е така сполучлив както на картинката

  10. #250

    Подразбиране

    Виждала съм го ушит с конци ариадна и е сполучлив.Ший без да се притесняваш.Става като на снимката.

  11. #251

    Wink измамници

    вероятно не сте попаднали на истинската комплектовка защото аз има три ушити с милена стил конци и ми остават конци за по още един гоблен и са перфектни а имам Сиси ушито на Златен гоблен нито конците ми стигнаха нито цветовете бяха еднакви с тези които аз видях като изработка

  12. #252

    Подразбиране

    Здравейте момичета и момчета! Вижте на какво картинно сравнение на гоблени на Милена стил и тяхната преработка от Dimentions, Vervaco, Maia, Eva Rosenstand и други плагиати се натъкнах:
    http://filipias.multiply.com/photos/album/41/41
    Важното е че имаме възможност да видим, сравним и изберем

  13. #253

    Подразбиране

    Не съм разглеждала скоро каталога на им. Винаги ли дясната картинка е тяхната, а лявата оригинала? Незнам дали зависи от монитора или сканирането, но на мен в част от случаите втората ми харесва повече.

  14. #254

    Подразбиране

    Една приятелка беше ушила св.Георги и се получи ,че той е яхнал оранжев кон,а другите цветове бяха много ярки,а по мое скромно мнение иконите трябва да са с пастелни цветове.Та по този повод нямам много вяра на Милена-стил.A този гоблен на св.Георги е от вилеровия каталог-поне като копират да го правят както трябва
    Редактирано от drmagi : 19.02.2009 в 18:59.

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от vanusha Виж мнение
    вероятно не сте попаднали на истинската комплектовка защото аз има три ушити с милена стил
    Не знаех , че някой прави "ментета" на ментетата на Милена. Никога вече не си бих бола очите с нещо нейно!Не може в това което шием , да присъства задължително момента на изненада - какво оранжево има в тази картина:
    http://www.milenastyle.com/catalog/c...e.php/pID/1481
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •