Страница 18 от 27 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 403
  1. #256

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    Не съм разглеждала скоро каталога на им. Винаги ли дясната картинка е тяхната, а лявата оригинала? Незнам дали зависи от монитора или сканирането, но на мен в част от случаите втората ми харесва повече.
    Съвсем не винаги, на места дори надписа на авторството е обърнат, сякаш за да провокира естетическото ни възприятие. А тези две снимки на балерина са оставени изобщо без надпис. Тук обаче се обзалагам че никой не може да сгреши коя е оригиналната балерина, и коя- милениния клонинг:
    http://filipias.multiply.com/photos/...2F41%2F41%2310

  2. #257

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hris12 Виж мнение
    Здравейте момичета и момчета! Вижте на какво картинно сравнение на гоблени на Милена стил и тяхната преработка от Dimentions, Vervaco, Maia, Eva Rosenstand и други плагиати се натъкнах:
    http://filipias.multiply.com/photos/album/41/41
    Важното е че имаме възможност да видим, сравним и изберем
    Откакто съм член на форума доста се рзаочаровах от схемите,които "МИлена стил"предлага.Вече и от доста време спрях да купувам и списанието.Обаче,трябва да признаем на тази женица и всички,които издават подобни списания в България,че са напипали златна мина.Единствено за дизайнер признавам Стоянка от Солария.А държа да отбележа,че имаме съфорумци,които не са по-лоши дизайнери.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #258

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    ...... са напипали златна мина...
    златната мина е точно форума от където черпи линковете до руските сайтове или фрее схемите, които после стават "нейни" със софтуер и смяна на знака и в нюанса на цвета .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #259

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    златната мина е точно форума от където черпи линковете до руските сайтове или фрее схемите, които после стават "нейни" със софтуер и смяна на знака и в нюанса на цвета .....
    Аз откакто открих форумите и ebay , станах доста по-взискателна към това което шия , не мога да направя компромис и да си купя нещо нейно!
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  5. #260

    Подразбиране

    Аз одавна съм се убедила в плагиатстването и,но мнозинството като е залитнало в кича ,не може да излезе от него.Също признавам Солария и Росица Бакалова,макар че в последно време в каталога на Милена стил виждам изтипосани нейни гоблени-пейзажи от български градове.

  6. #261

    Подразбиране Милена стил ме разочарова!

    Здравейте момичета тук е мястото да ви споделя ,че моят първи гоблен бе на Милена стил "Исус с децата",когато видях крайният резултат естественно много се зарадвах,но сравнен с оригиналният ..........побеснях!!! Не искам и да чуя за Милена стил......... Ето и гоблените.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #262

  8. #263

    Подразбиране

    Че то на картинката този стълб/ствол на дърво зад Исус изобщо го няма...

  9. #264

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neznainata Виж мнение
    Че то на картинката този стълб/ствол на дърво зад Исус изобщо го няма...
    Е, нали за да рапортува после Милена, че е авторска разработка трябва да внесе някой неин елемент - какво се чудите ?!
    Съжелявам, че поради една или друга причина много хора попадат под "нейните" изработки ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #265

    Подразбиране

    В априлският си брой въпросното списание е публикувало схема на къща,чийто оригинал е на "Megat".Ако искате да я шиете,не се доверявайте на списанието,което обикновено съсипва схемите.Ушила съм гоблена по оригиналната схема и стана много красив.
    Разполагам с оригиналната схема и ако желаете,мога да ви я изпратя или кача в някой сайт,където да я дръпнете.

    http://s50.radikal.ru/i128/0904/c9/dc2f74f41823.jpg

    тук е снимката на гоблена
    Редактирано от tdm13 : 08.04.2009 в 23:50.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #266

    Подразбиране

    Защо като я гледам тази дама не откривам нищо красиво? Прилича ми на измъчена женица...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #267

    Подразбиране

    http://www.milenastyle.com/catalog/c...oducts_id/2146

    Това е новия модел на Милена Стил. Не знам защо, много ми прилича на моя разработка от миналото, която се оказа и много сполучлива

    Пуснала съм я в нета отдавна, така че е достъпна за всички, ако някой се интересува, намира се тук http://www.4shared.com/file/1768729/...ified=b5e26e62 парола 123456 в XSD формат.

  13. #268

    Подразбиране

    Araxna

    А защо на мен ми се върти още един гоблен - портрет на дама с пауново перо, пак твой и някой беше спечелил конкурс в първите броеве на Галерия бродерия.
    Твоите гоблени са много популярни.

    В интерес на истината двете испанки ми харесват, особено есен. Видях лятото ушит, стои много красиво.

  14. #269

    Подразбиране

    Моделите са още 2 - едно момиченце с гургулица, и една италианка с ветрило от пунови пера, но само този е ушит по моя модел, в Галерия бродерия и трите бяха отпечатани с грешки, което доста ме възмути, сякаш беше нарочно, а докато не бъдат ушити, не мога да знам дали са добри, така че не се гордея с тях. Но дали е случайно, че само този модел, който е ушит от мене лично по моя модел и е доказано сполучлив е в сайта на Милена Стил? Всъщност това не ме засяга особено, така или иначе не съм имала намерение да печеля пари от тях, но искам да се знае, че този модел го разпространявам свободно и всеки който го харесва, може да го изтегли и ушие, а не да дава пари на Милена стил.
    А що се отнася за испанките, аз съм виждала оригиналните картини и съм шила разработка по едната на една прекрасна американска дизайнерка - Elsa Williams, така че няма начин да ми харесат, имайки база за сравнение. Все пак трябва да се признае на Г-жа Нецова известно умение за дизайн, моделите са кулурно разработени, независимо че не са особено красиви, аз лично се надявам, че уменията и ще пораснат с течение на времето и ще започне да пуска собствени дизайни и ще престане да преработва известни вече такива.
    Редактирано от Araxna : 09.04.2009 в 12:56.

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Araxna Виж мнение
    ... аз лично се надявам, че уменията и ще пораснат с течение на времето и ще започне да пуска собствени дизайни и ще престане да преработва известни вече такива.
    Дали ще доживеем такъв момент???
    Смея да твърдя, че преди време имаха доста по-стойностни и сполучливи модели ... май градацията е обратна
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 18 от 27 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •