Страница 2 от 27 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 403
  1. #16

    Подразбиране

    Ами гоблена го купих преди да открия форума.Така,че трябваше да го ушия.А сега ,когато намерих чудесни приятели, ще разчитам на тяхната отзивчивост!

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji
    Не знам,но както казах когато поставих темата,"Холандската воденица" не ми хареса как стана-някак си много тъмен.А пък конците трябваше да са Котва,но на тях нямаше никакви етикети,за да докажат това.Освен това при шиене,конецът постоянно изтъняваше в края и се късаше(ако мога да го обясня така ):?,нямаха никакъв блясък,абе с една дума- конците нямаха никакво качество.А все си мисля,че Котва са реномирана марка с гарантирано качество нали
    Съжалявам, че толкова късно видях темата - иначе щях да отговоря навреме. Относно липсата на етикетчета върху конците Котва, бих искала да поясня, че фирмата ни ги закупува на гранки и конуси от вносителя Коутс България. Поради тази причина чилетата нямат индивидуален етикет. За спада в качеството ни е известно и сме информирали колегите от София. Надявам се в Германия да правят нещо по въпроса. В никакъв случай не бихме си позволили да напишем, че гоблена е с Котва, а да сложим Пъпетс или български конци. За пояснение на всички във форума - НЕ работим с български конци от 2000г насам. xxxxx xxxx xx xxxxxxx xxxxxxx xx xx xxxxxxxxxxxx, xxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx, xxxxxxxx.

    Редакция: flame

  3. #18

    Подразбиране p

    Скоро не бях влизала в магазините за гоблени....и за нещастие днес направих това. И повярвайте ми бях изумена ....Половината от моделите на Милена стил се оказаха крадени....моделите , които си разменяме по интренет тази фирма ги предлага за продаване ....

  4. #19

    Подразбиране

    Бях си поръчала Момичето с книгата на Милена стил и преди 2 дена го получих. Това е първия гоблен който ще шия на тази фирма. За конците, почти всичките нямаха етикет (тези който са по един и два метра) но два от цветовете бяха цели чилета и имаха етикет "Ariadna" което не ме учуди, защото бях чела в този форум че ще сменят "евтините" си конци с тази марка. Това което ме учуди обаче беше, че конците ми харесаха повече от пъпетц, ушила съм един участък от гоблена и изглежда найстина добре, шие се лесно, не се късат... а до колкото разбрах се продават в магазините по 0.35 лв. за чиле което е много евтино за добре изглеждащи конци (аз си купувам пъпетц по 0.50 лв.) Като стане готов гоблена ще го покажа, за сега съм още в началото
    Майка ми уши съвсем скоро едно малко гобленче на същата фирма, не знам как се казва но беше някъкво заливче с лодка и палми, стана много сполучливо, а беше с конци пъпетц. И тя каза че само едно етикетче е имало в целия комплект.
    Ако сърцето ми е тясно, какво значение има, че светът е широк?

  5. #20

    Подразбиране

    Преди месец моя позната си купи гоблен - пейзаж на Милена стил. Чилетата бяха с етикети Пъпетс, бяха махнати вторите етикети с номерата.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana
    Преди месец моя позната си купи гоблен - пейзаж на Милена стил. Чилетата бяха с етикети Пъпетс, бяха махнати вторите етикети с номерата.
    Цитат Първоначално написано от Igli4ka
    Скоро не бях влизала в магазините за гоблени....и за нещастие днес направих това. И повярвайте ми бях изумена ....Половината от моделите на Милена стил се оказаха крадени....моделите , които си разменяме по интренет тази фирма ги предлага за продаване ....
    С унгарски или не, Милаена Стил троши пари със свалени схеми от интернет и "пригодени" за бг пазар, т.е. махнат контурен бод или френски възел тук там


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Моята окомплектовка на Пътя към църквата е с доста цели чилета ,но не намерих никакъв етикет вътре,ни с номер,ни без номер.И напълно съм сигурна,че не са пупетц-ЛЪЖАТ.Не шия за първи път пупетц.

  8. #23

    Подразбиране

    не лъжат.
    Както ви каза г-жа Нецова, получават ги на конуси. Никога качеството не е същото. И те не са виновни, просто живеем в България.
    Освен това хората са любезни и винаги приемат рекламации. В това отношение са много коректни.

  9. #24

    Подразбиране

    Zdraveite
    Az sam 6ila na MILENA STIL gobleni . Na "Lunna zima" naprimer ne mi stignaha koncite za polovinata cvetove. Imam i drugi u6iti gobleni s koito niamah problemi. Shemite im sa mnogo lesni za raz4itane.

  10. #25

    Подразбиране Измамници,мошенници и фирми-фонтоми

    :? Като се зачетох във вашето събеседване и се сетех,че моята приятелка завърши "Трявна "преди половин год.може би и ми го показа. Имаше разлика в цветовата гама -покрива беше с много по-ярки цветове,спрямо всичко останало.Изглеждаше малко неестествено.

  11. #26

    Подразбиране Измамници....

    Става въпрос за комплектовка на Милена стил.

  12. #27

    Подразбиране Милена

    Аз също съм шила комплектовки на Милена стил. Конците винаги са ми стигали и с такъв проблем не съм се сблъсквала, но с лоша панама и леко разминаване на цветовете да, но само в някои случаи. Общо взето ни са лоши като за начинаещ например. :?

  13. #28

    Подразбиране

    Прочетох написаното. :? Различни хора сме и затова мненията са различни. Имам готови Холандската воденица , Коне в реката и Апостоловата градина на Милена стил. Сега шия Мостар на същата фирма и - всички , които са ги видяли са ги харесали - на мен също , конци ми останаха достатъчно , не съм купувал. Но да споделя със всички вас , че когато купувам Puppets винаги има разминаване в цвета - един и същи номер , но с разлика - може да е малка , но я има.Затова от всеки цвят , когато си комплектовам гоблен сам - купувам наведнъж нужния брой чилета , за да са от една партида - там където е номера отгоре има партиден номер - гледам да съвпада и така нямам проблеми. Купих си и Пътят към църквата на Милена стил , видях го ушит и много ми хареса.

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте, относно гоблените на Милена -стил мога да кажа, че съм шила два малки и то с различни видове конци. Доста сполучливи станаха, от конците ми останаха почти половината и цветовете са добре съчетани. Преди години си купих на някаква измислена фирма "Сикстинската мадона"и няма да ви казвам какво се получи...смених почти всички цветове постепенно, докато намеря подходящите най-близки до оригинала цветове минаха месеци...с триста зора си намерих оригинална схема и т.н. вече май не се доверявам на никакви такива фирми. Мечтая да си купя оригинален вилеров гоблен ...

    Ако някой се интересува от този гоблен имам почти всички номера на конци, но схемата е в ужасен вид и немога да я предоставя. Сега шия Мадона де ла Седия...не е като оригинала, но то няма начин цветовете на лицата да са същите...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!

Страница 2 от 27 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •