Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 403
  1. #361

    Подразбиране

    те че не са наред,не са...
    в последния брой има схема на гоблена "о,Йерусалим" ,който те са направили с 29 цвята,а оригинала е 23. а и е пълна пародия-особенно града в низкото. просто нямам думи. хубаво че ви има,че да не шия боклуците им...
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #362

    Подразбиране

    Може би готовите комплектовки са направени и отпечатани преди повече време, а за списанието се променят и коригират неща, които са били отчетени като грешка.

  3. #363

    Подразбиране

    търся си модела на благославящия Христс плюс конците
    моля помогнете

  4. #364

    Подразбиране

    Най- добър е на Солария.Поръчай си директно.

  5. #365

    Подразбиране

    От малкото си личен опит,не мисля че Милена стил са чак толкова лоша фирма,аз съм ушила един гоблен на тази фирма и съм очарована от резултата.Майка ми е ушила може би 5-6 и нейните са страхотни.Вярвам че има някой който имитира тази фирма и и прави лоша реклама с отвратителните си комплектовки.Всички наши гоблени на Милена са с конци Ариадна и за мен са доста добри за цената си.Ето и моят ,за мен ,невероятен гоблен...


  6. #366

    Подразбиране

    На мен гоблените на Милена стил ми харесват, поне това което съм шила (9-10гоблена) и са много хубави. Шила съм както от списанието, така и готови комплектовки. Резултатът винаги е бил чудесен, и конците им са хубави, и схемите също са добри. Вярно, че плагиатстват ама кой, не го прави. Все пак всеки има свой вкус и впечатления.

  7. #367

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mechenceto66 Виж мнение
    .......Вярвам че има някой който имитира тази фирма и и прави лоша реклама с отвратителните си комплектовки......
    Това ме срази.Мандибулата ми увисна.

    Напоследък в списанието има модели на български градове, на Симеон Велики и тези разработки, приемам, че са техни, тъй като не съм ги виждала никога преди.Те са си наред.Майка ми уши едно момиченце с рози на главата и стана чудесно.
    Обаче да се твърди, че някой плагиатства от тях.....извинявай, ама няма как да стане.Форума дава възможност да се видят оригиналите на другите фирми, както и копията, които Милена стил правят.

    С две думи - копията им не са лоши, но оригиналът си е друго нещо.И това, което ме дразни, че вземат чужди разработки и с леки корекции ги представят за свои.Не е редно.

    Копието и оригиналът на Дименшънс:


  8. #368

    Подразбиране

    Ами разликата е от тук до небето
    Редактирано от GILDA : 29.11.2011 в 16:10.

  9. #369

    Подразбиране

    Ох.! Тая тема сме я "дъвкали вече" Я "новите " да прегледат темата отначало! Да си "сверят часовниците" и тогава да дават "компетентно " мнение!

  10. #370

    Подразбиране

    Zdraveite! pi6a za purvi put tyk tui ksto sum nova. Az 6iq ot 18 godi6na ve4e 7 godini i to samo na milena stil i spored men goblenite im sa yspe6ni. Y6ila sum nqkolko i sum dovolna

  11. #371

    Подразбиране

    Бих помолила да не се дискриминира по "опит" и да не се делим на майстори и новаци.Тук се трупат точки само ,ако постваш повече схеми и картинки.Нещо,за което нямам времето да си позволя въпросния "лукс",тъй като за разлика от повечето от вас,аз не шия заради хобито - при мен е професионална дейност за чуждестранни пазари.Ако седна цял ден да поствам тук и да добивам статуса на "майстор" ще трябва да фалирам.Факт е, че разработките на Милена Стил в голямата си част са заимствани от модели на Дименшънс (много лоши копия).Колкото до българските разрботки има авторски.Всяка монета си е с две страни.Имат добри попадения ,които подхождат на джоба на българина ,пък макар и с кофти конци ,като Ариадна.Доста хора споделят мнението, че би трябвало да са по - креативни като фирма,а не да плагиатстват твърде неуспешно модели на други фирми.Все пак няма как да имам високо менние за фирма,която самоиздава "Галерия бродерия" и публикува схеми на гоблени,които повечето кадърни гобленари никога не биха седнали да си губят времето с тях...Отдавна отмина времето на ерата "1:4",освен ако просто не ви е хоби и не шиете чисто и просто за удоволствието.

  12. #372

    Подразбиране

    Поста ми е точно за такива "докачливи специалисти" като тебе! Които са "чели- не дочели ",се изказват !
    Като нямаш време за форуми,какво правиш тук? Няма време! Касовия апарат чука!

  13. #373

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Поста ми е точно за такива "докачливи специалисти" като тебе! Които са "чели- не дочели ",се изказват !
    Като нямаш време за форуми,какво правиш тук? Няма време! Касовия апарат чука!

  14. #374

    Подразбиране

    Ще ми бъде интересно да видя професионалната дейност на Огнената птица за чуждестранните пазари!!!
    Всяка фирма, предлагаща гоблени има много добри, добри и не чак толкова добри разработки. Майсторлъкът не е в броя на постовете тук, а в това да отсееш "добрите" от "лошите" разработки! Майсторлъкът се добива когато шиеш със сърце, а не само с ръце, независимо дали е "комерсиално" или "за удоволствие"!
    Съжалявам те, Огнена птицо!
    Редактирано от Nelly_L : 29.11.2011 в 10:16.

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Ще ми бъде интересно да видя професиоралната дейност на Огнената птица за чуждестранните пазари!!!
    Всяка фирма, предлагаща гоблени има много добри, добри и не чак толкова добри разработки. Майсторлъкът не е в броя на постовете тук, а в това да отсееш "добрите" от "лошите" разработки! Майсторлъкът се добива когато шиеш със сърце, а не само с ръце, независимо дали е "комерсиално" или "за удоволствие"!
    Съжалявам те, Огнена птицо!

Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •