Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627
Показване на 391 до 403 от 403
  1. #391

    Подразбиране

    Явно не съм била разбрана правилно: вие сте пропуснали моето ха,ха, а аз съм пропуснала кавичките.Тази фраза ме обижда "Написаното от andi показва принадлежността й към фирмата на М.С." Никога не бих се изказала ласкаво за фирма която залага на баналността.а колкото до оригиналността на гоблените на М.С. единственния начин да претендираш за авторство над нещо перфектно направено е като го развалиш и превърнеш в жалко подобие на оригинала.Представила съм се тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1670&page=16 Желая ви прекрасен ден!

  2. #392

    Подразбиране c

    Цитат Първоначално написано от andi Виж мнение
    Явно не съм била разбрана правилно: вие сте пропуснали моето ха,ха, а аз съм пропуснала кавичките.Тази фраза ме обижда "Написаното от andi показва принадлежността й към фирмата на М.С." Никога не бих се изказала ласкаво за фирма която залага на баналността.а колкото до оригиналността на гоблените на М.С. единственния начин да претендираш за авторство над нещо перфектно направено е като го развалиш и превърнеш в жалко подобие на оригинала.Представила съм се тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1670&page=16 Желая ви прекрасен ден!
    Съжалявам за недоразумението. За Вашето творчество само адмирации!
    КЕЛЕБЕК

  3. #393

    Подразбиране

    Анди,напълно съм съгласна с теб!Вилер,Гобленсет,Рогоблен,Златно руно,Вервако и т.н.и т.н.-все е на "М-стил" и сме много горди!(иронизирам!!!!)
    Ама за някои "М-стил"е като панацея,нищо,че оригиналите са оакани до немай къде,за да не я сгепсат за авторското право.И то защо въпросната"дизайнерка" е толкова велика?!Защото предлага комплекти с Ариадна.А е толкова елементарно сам да си превърнеш ДМЦ-то или Анхор-а в Ариадна!Така поне си запаваш оригиналната схема и колорит.А на самата фирма не й е много чиста работата,виж това дело,шества из нета:
    http://www.adms-pv.bg/spravki/dela/S...8/834b0708.HTM

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #394

    Подразбиране

    Купувам от време на време ГБ, заради българските пейзажи.В брой от миналия месец, се натъквам на една приятна схема с двама млади и очевидно влюбени.В брой от този месец какво виждат очите ми, как се възрадва сърцето ми - още един подобен гоблен - очевидно серия.Викам си - аха правим вече все повече собствени модели, че и хубави.Тази ми радост продължи до днес, когато в руски сайт откривам пренабор на въпросните схеми, качени през далечната 2009 година.



    В следващите броеве очаквайте останалите от серията
    И изобщо не се притеснявайте, ако цветовете са сменени.Това е собсвен дизайн все пак.


  5. #395

  6. #396

    Подразбиране

    Добър ден на всички любители на гоблените,
    аз шия от скоро,но използвам само "Милена стил". Използвала съм и готови комплекти и съм си сглобявала сама гоблени с конци "Ариадна" както пише и в самото списание "Галерия бродерия".
    Винаги са ми стигали конците,цветовете са страхотни,да понякога панамата не е разграфена,но това не е никакъв проблем,дори мои приятелки,които също шият отдавна се впечатлиха от от това което ми се получава и започнаха също да използват тази фирма. Имат страхотен асортимент и наистина се получават големи красоти, всеки може да пробва, цените са им повече от достъпни и това ми допада най-много
    Благодаря на всички за вниманието и се извинявам ако съм засегнала някой,но това е моето мнение,хубав ден

  7. #397

    Подразбиране

    Майка ми започна гоблен по тяхна схема с конци Ариадна, но когато сравни цветовете в картинката с цветовете, чиито номера бяха дадени в самата схема.... Ами, червеното беше розово, синьо-сивото беше зелено-синьо... Добре, че бяха дадени номера и в ДМЦ. Купихме ги и вече цветовете бяха както си трябва. Не знам с каква програма са ги конвертирали, но явно не е от най-сполучливите.

  8. #398

    Подразбиране

    Преди време видях техен гоблен представляваше коне на паша, до този момент не знаех, че има светло зелен кон. Според техните дизайнери изглежда има.

    Шила съм една от африканките, които пуснаха в списанието. Няма нищо общо със снимката в списанието.

    Дали ще си купя техен гоблен или ще шия по тяхна схема, категорично не.

  9. #399

    Подразбиране

    Аз съм бродирала два гоблена от тази фирма и не съм имала проблеми,дори се учудих на това,което сте написали.Карате ме да се позамисля,момичета,да не изгоря и аз някои ден.

  10. #400

    Подразбиране

    Шила съм два гоблена от списанието и нямах проблеми.

  11. #401

    Подразбиране пътя към църквата

    аз преди време си купих "ПЪТЯ КЪМ ЦЪРКВАТА", схемата е хубава , няма близки знаци един до друг, например като чертичка наклонена на ляво и до нея друга с наклон на дясно, конците са много остана ми от единния цвят 3 цилета, но нещо не ми допада как се получава, моста и под него водата не е ясно, кото изображение , гледах снимка да такъв гоблен не изглежда така . Купих същия за приятелка пас с АРИАДНА, поне така пише на опаковката, сравнихме ги поразлични са. На друга приятелка и подариха, но с конци ДМС, пак сравнявахме нищо общо. Шила съм по цветове и доста съм напреднала, но незнам какво да правя! Да го продължа ли?
    Не е малък и ако не се получи ????

  12. #402

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eemmili Виж мнение
    аз преди време си купих "ПЪТЯ КЪМ ЦЪРКВАТА", схемата е хубава , няма близки знаци един до друг, например като чертичка наклонена на ляво и до нея друга с наклон на дясно, конците са много остана ми от единния цвят 3 цилета, но нещо не ми допада как се получава, моста и под него водата не е ясно, кото изображение , гледах снимка да такъв гоблен не изглежда така . Купих същия за приятелка пас с АРИАДНА, поне така пише на опаковката, сравнихме ги поразлични са. На друга приятелка и подариха, но с конци ДМС, пак сравнявахме нищо общо. Шила съм по цветове и доста съм напреднала, но незнам какво да правя! Да го продължа ли?
    Не е малък и ако не се получи ????
    В същото положение съм и аз с моята "Вестфалска воденица" на същата фирма. Упорито продължавам, но резултатът е отчайващ - не си купувайте тази комплектовка.

  13. #403

    Подразбиране

    Реклама:
    Искам да внеса яснота по въпроса... Защо не трябва да купувате от Милена Стил?

    Милена Стил Вятърна мелница

    https://milenastyle.com/shop-main/br...atrna-melnica/


    Wiehler Gobelin Windmühle

    https://www.wiehler-gobelin.com/inde...ct/view/10/212
    Редактирано от andrianivanov : 04.12.2018 в 03:35.

Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •