Страница 3 от 27 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 403
  1. #31

    Подразбиране

    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!

  2. #32

    Подразбиране

    Искренно ти желая успех! Предполагам че ще успееш да управиш нещата.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumi26
    В момента шия "Момичето с шапката" на ТПК "Заря" - София и съм ужасена. Ръцете на девойката изглеждат ужасно дебели, а тя е с бледо лице и тъмно кафяви бузки!Снощи разших доста, а довечера съм намислила да си купя няколко чилета розовеещи конци, и да продължа!Пожелайте ми успех!!!


    Аууу това е много неприятна ситуация, искринно се надявам да го оправиш и всичко да е наред

  4. #34

    Подразбиране

    Благодаря ви много!Снощи до 12 часа разшивах, а тази сутрин започнах с новата комбинация!май се получава!Поне изглежда по-красиво!

  5. #35

    Подразбиране

    Благодаря ви много!Снощи до 12 часа разшивах, а тази сутрин започнах с новата комбинация!май се получава!Поне изглежда по-красиво!

  6. #36

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Честно казано аз харесвам гоблените на Милена стил, "Иисус чука на вратата" е тяхна разработка. Нямах проблем нито със схемите, нито с конците. Но никога веце няма да си купя гоблен на "Заря" - София. "Малката фрегата" е тяхна и просто бях потресена, като видях крайния резултат. И за да се разочаровам още повече го сравних с вилеров модел! Приплаками се, но нямаше какво да направя, вече го бях ушила. Както казват старите хора - вече имам обица на ухото!
    Комплектовките, които аз съм си ги правила - "Денят", "Нощта", "Воденицата", "Снежното градче" и "Милничката" станаха сполучливи, но нали аз съм си ги правила!

  7. #37

    Подразбиране милена стил

    Чесно да ви кажа аз имам 3 гоблена на Милена стил: Старото мостче, Коне в реката(Тях вече съм ги ушила и съм доволна) Сиси и Исус чука на вратата (Който шия в момента и досега нямам проблем нито с конците нито с панамата)
    Винаги съм си купувала комплектовките им от големи и вдъхващи доверие магазини (Мистър Гоблен пр. понеже съм от Пловдив), панамата винаги е разграфена и то точно, концита са ми стигали, а относно това че някой споделят че им се късат конци аз не го разбирам. Шила съм с пупетц, анхор, ариадна и дмц и никога не ми се е късал конец . Попринцип когато купувате гоблен на Милена стил на схемата и панамата трябва да има един червен номер който доказва че комплектовката е оригинална(макар че нямам представа как биха допуснали някой конкурент да злоупотребява с името им). Радвам се че има фирми като Милена стил, защото тяхните комплектовки са с добро качество и на достъпна цена.

    Горното мнение е базирано на личния ми опит и не ангажира никой.

  8. #38

    Подразбиране

    Аз имам няколко ушити гоблена на Милена стил и съм много доволна.[/quote][/url]

  9. #39

    Подразбиране ЗА "МИЛЕНА СТИЛ"


    АЗ ИМАМ УШИТИ ДВА ТЕХНИ ГОБЛЕНА "ДИВИ КОНЕ"И "МОМИЧЕ С КУЧЕ" И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА.

  10. #40

    Подразбиране

    И аз съм много доволна от гоблените на Милена стил Почти всичките ми гоблени са техни, а последният - Мадам Помпадур стана страхотен и няма нищо общо с този, който видях някъде из форума. този на когото беше, но той не е виновен, явно фирмата не става. Още веднъж

  11. #41

    Подразбиране

    Сега съм си купила "Воденицата", но понеже си чака реда в шкафа ще ви споделя как е станала след някой друга година

  12. #42

    Подразбиране

    Здравейте! Аз си купих готов комлект от Милена стил и заплатих за скъпите конци Anchor и като отворих комлекта конците бяха с етикетите на евтините-Ariadna .Отидох в магазина и им казах за проблема и те веднага ми го смениха с нов комплект с Anchor!

  13. #43

    Подразбиране Христос с венеца

    Цитат Първоначално написано от petkova26 Виж мнение
    Здравейте! Аз си купих готов комлект от Милена стил и заплатих за скъпите конци Anchor и като отворих комлекта конците бяха с етикетите на евтините-Ariadna .Отидох в магазина и им казах за проблема и те веднага ми го смениха с нов комплект с Anchor!
    Преди време се бях оплакала, че във Варна преди време, след дълго търсене, намерих Исус с трънения венец. Питах тогава продавачката в магазина под Червения площад какви са конците и дали може да отвори кутията, за да видя набора за гоблена. Тя ми отказа, защото кутийките, явно предвидливо, бяха опаковани в целофан.
    Е, на това му викам аз мошеници!
    Извинете, че се повтарям, но когато ви разказах за това, не подозирах, че съм запазила етикетчето от гоблена, който изхвърлих от яд, когато го отворих и видях, че има само един конец - тъмно кафяв, при това Ariadna.
    Та въпросната фирма е Милена Стил.
    Направили са този красив гоблен да се бродира само с един цвят, а там където косата на Исус е на по-тънки кичури, е дадено да се шие с контури само. Това е отвратително!
    Поне да имате предвид когато заглеждате техни гоблени - все нещо не е наред, но аз тогава нямах тази информация...

  14. #44

    Подразбиране

    Сега изчетох мненията за "Mилена стил" и ми сe исka дa споделя и моите впечатлиния.Нe съм oт най-нaпредналитe(имам 1 ушит и 1 дo половината) и сa нa "Mиленa стил".Предварителнo уточнявам,чe съм ги купила с eвтините kонци (Aриаднa),хайде първия беше самo 7 цвятa,нo втория-"Eсен в Рамазау" e над 30.Започнах гo с oгромнo желаниe,лишавах сe oт сън и почивкa,зa дa напреднa,така до половинатa го уших и тогавa ми попаднa вилеров kaталог този подбор нa цветоветe,koйтo сa направили oт "Mиленa стил" e нa светлинни години oт oригиналa! В сравнениe с вилероватa "Есен",моята e с kрещящи,прекалено ярки и натрапчиви цветовe-с eднa дума ГРОЗНО E! Може би,ako бях платила зa скъпитe koнци, щеше дa изглеждa пo-дoбрe,нe знам нo съм oтчаянa и нямам желаниe дa гo довършa

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Elizamaria,много от цветовете на Ариадна нямат точно съвпадение с другите марки.И с мен се случи същото, когато видях готов ушит "Мадона с дете" на Мурильо/Вилеров/ и моя .На всичкото отгоре моя го бях шила с ДМС, с бод 1:1 ,пък и с 3 нишки.Ползвах схема публикувана в едно бълг. списание.

Страница 3 от 27 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •