Страница 5 от 27 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 403
  1. #61

    Подразбиране

    Вчера влязох в един магазин да си купя конци и видях ушит гоблена " Коне на водопой", комплектован от Милена стил.Повярвайте по-грозно нещо досега не бях срещала.Тази доста известна фирма просто е обезобразила иначе толкова хубав гоблен.Аз лично не съм шила нищо от тях,но като видях това и занапред няма да си купя.

  2. #62

    Подразбиране Разбираемо е,Вера

    Аз още не мога да се примиря с моята "Есен в Рамазау" на Милена стил, не зная кога ще събера желание и кураж да я довърша,то е нещо много,ама много грозно Съжалявам,че нямам необходимите технически познания, за да кача снимка с ушитото в потвърждение на думите си.На това аз му казвам "Труд на вятъра"

  3. #63

    Post

    Момичета като чета тези редове направо се плаша.Преди време си купих на Милена-стил - Мадоната с гроздето.Започвам да се замислям сериозно дали да я започвам.

  4. #64

    Подразбиране

    adi, щом си я купила Мадоната с гроздето значи си я харесала.Ако някой е шил тази комплектовка на тази фирма дано си каже мнението.

  5. #65

    Подразбиране Моят опит с Милена стил

    се изчерпва със "Щастливи коне" и злополучната "Есен в Рамазау", не си падам по религиозната тематика и не мога да дам мнение.Предполагам,че има значение и с кой вид конци е комплектовката,моята Есен е с Ariadna и резултата е на лице,вероятно Anchor са по-качествени и с по-богата палитра,но всичко зависи от цветоусещането на човека,който прави подбора на комплекта.

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    се изчерпва със "Щастливи коне" и злополучната "Есен в Рамазау", не си падам по религиозната тематика и не мога да дам мнение.Предполагам,че има значение и с кой вид конци е комплектовката,моята Есен е с Ariadna и резултата е на лице,вероятно Anchor са по-качествени и с по-богата палитра,но всичко зависи от цветоусещането на човека,който прави подбора на комплекта.
    Ох, напоследък май цветоусещането на "дизайнерите", айде по-точно да кажем комплектовчиците на Милен стил май нещо се е повредило. Пък и като гледам не само то е повредено- тази чорвала "Първа пролет" от последния им брой направо ми уплаши племенницата. Та се наложи с продавачката на будката за вестници да обясняваме, че е цветна карикатура, а не гоблен. Ама и още обяснения давахме - като е карикарура защо не е смешна, а е грозна. Айде сега де..........

  7. #67

    Подразбиране

    Четох доста от мненията тук и бих искала да споделя и моето скромно. Наистина е много важно да се уверите мили момичета, че комплектовката е оригинална. Защото ментетата са страшно много. Относно Милена стил искам да споделя следното:
    Ших "Благословение" и при третата схема ми се оказа, че има липсваща част. Наложи се доста да разпарям, когато разбрах това, затова им написах едно писмо, в което върнах сгрешените схеми и написах, че по разбираеми причини някои от конците няма да ми стигнат. Добавих и знаците на конците. Хората много бързо ми отговориха, като ми пратиха верни схеми и толкова конци, че и майка ми си го уши още веднъж. Стават грешки и аз съм много доволна от бързия им отговор. Така се печелят клиенти. Не искам да ги хваля излишно, но мисля че трябва да споделяме не само разочарованията си, а и хубавите неща.

  8. #68

    Подразбиране за милена стил

    вярно е, че някои от публикуваните модели в списанието на милена стил не са хубави. Много от тях нямат никакъв стил, но има много полезни неща. Ето например послесдния курс по плетене на една кука. Аз лично се уча от там. В България няма друго такова издание, където да са съчетани така нещата.Освен това списанието е с много добро качество. Няма да бъде зле да излизат и други подобни списания. Нормално да си правят реклама хората. Аз нямам от къде другаде да уча.

  9. #69

    Подразбиране

    Оле ле, днес си купих "Коне на реката" на Милена стил и като прочетох написаното тук ми се изправи косата ! Дано всичко да е наред с конците!

  10. #70

    Подразбиране

    Може и да се окаже сполучлива,с какви конци е? Никога не си купувайте обаче "Есен в Рамазау" с конци Ариадна, това е гавра с иначе прекрасния гоблен,а за мен е най-безмислено положения труд през живота ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте на всички .Относно Милена стил съм видяла ушити 2 техни гоблена,Коне в реката и Пътят към църквата и ми харесаха страшно много.Даже мислех да си взема тяхна комплектовка но сега не съм толкова сигурна .Вмомента шия Мадоната на Мурильо като схемата я свалих от нета а конците ми са ДМЦ.Моля ако някой е шил по тази схема нека да каже ако има някакъв проблем.Ще съм благодарна

  12. #72

    Подразбиране

    В комлекта "Пролет в селото" - с конци Анхор имаше конци с лентички Ариадна - даже не им бяха ги махнали , както на останалите чилета. Защо
    ли платих по-скъп комлект, като така или иначе ми дадоха каквото си искат?
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Може и да се окаже сполучлива,с какви конци е? Никога не си купувайте обаче "Есен в Рамазау" с конци Ариадна, това е гавра с иначе прекрасния гоблен,а за мен е най-безмислено положения труд през живота ми
    Elizamaria, сега да взема да наредя до твоята, извини ме ама ужасна" Есен в Рамзау" моята грозна "Ковачница" за да знаят хората какво да не си купуват
    Още не мога да я преживея и може би никога няма да я завърша.Решила съм да я събера с DMC.
    http://www.goblenite.org/attachment....1&d=1168343670

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Joly Виж мнение
    Elizamaria, сега да взема да наредя до твоята, извини ме ама ужасна" Есен в Рамзау" моята грозна "Ковачница" за да знаят хората какво да не си купуват
    Още не мога да я преживея и може би никога няма да я завърша.Решила съм да я събера с DMC.
    http://www.goblenite.org/attachment....1&d=1168343670
    Нито аз ще довърша есента Просто нямам схема с ключ за DMC, все някога ще се намери (надявам се) и тогава с удоволствие ще го работя отначало

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Милена-стил са ИЗМАМНИЦИ. Ако искате качествени комплектовки купуваите от АДИ, въпреки че напосвледък дават по малко от необходимите за шиене конци, но
    това може да се преглътне.

Страница 5 от 27 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •