Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 71 от 71
  1. #61

    Smile

    ......
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #62

  3. #63

    Подразбиране

    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #64

    Подразбиране

    Момичета, искам да ви попитам за паспартуто! Като снимка ли се прави и ако "да" как да се прецени с какви размери да е тя? Или се принтира на лист А4? После как се монтира в рамката?Моля за разяснения,че съм си набелязала няколко моделчета!

  5. #65

    Подразбиране

    аз мога да направя опит и да ти отговря, защото имам такъв комплект, подбран от мен, но мисля, че като му дойде времето, ще се получи добре. първо си избираш модела, след това си качваш файла на флашкарта и отиваш в някоя книжарница или фото (за него не съм сигурна) за да ти разпечатат снимката - разбирай паспартуто. понякога на екран изглежда добре, но в някой случаи самата снимка - паспарту си има изисквания с какви размери може да изглежда добре - без да е разтегната в някой от ъглите и да е красива, като се разпечата. на място, преди да ти разпечатат паспартуто - снимката, ти казват вътрешния размер какъв ще бъде, което е важно за изработката на гоблена. аз предварително не знаех на каква панама ще го правя. след като ми го разпечатаха, в къщи с линията и молива мерих, смятах и накрая прецених, че определен вид панама е подходяща. всичко това ти казвам от личен опит, как аз процедирах. изторзомих доста госпожицата в книжарницата, но в крайна сметка стигнахме до консенсус. надявам се да не се обиждаш от стъпките, които писах, това е моят опит. сигурно има доста майсторки, които вече са изработвали такива гобленчета с фото паспарту, но аз си окомплектовах сама, по този начин. успех

  6. #66

    Подразбиране

    Много благодаря за съвета! И аз горе-долу така си представях нещата,че първо трябва да се измери панамата или направо готовата бродерия и след това да се поръчва размера на фотопаспартуто.

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от roza000 Виж мнение
    Много благодаря за съвета! И аз горе-долу така си представях нещата,че първо трябва да се измери панамата или направо готовата бродерия и след това да се поръчва размера на фотопаспартуто.
    По-скоро е обратното. Първо да ти е готово фотопаспартуто, защото размерите му не винаги могат да се променят така, че да ти паснат на бродерията. И после според това какъв се е получил вътрешният размер си избираш панама с подходящ каунт, за да ти пасне добре гобленчето.
    Първия път и аз направих първо бродерията и понеже не можа паспартуто да се получи добре за моя размер на гобленчето, така си и остана - без паспарту. Но модела го позволяваше. А в повечето случаи без фотопаспарту гобленчето не е завършено.
    Какъвто и подход да избереш - пожелавам ти успех.

  8. #68

    Подразбиране

    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  9. #69

    Подразбиране

    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  10. #70

    Подразбиране

    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  11. #71

    Подразбиране

    Реклама:
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •