Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    Marieta, за да стане гобленчето голямо, колкото е модела можеш да го шиеш на 16 каунт,но не през две нишки, а на всяка нишка -кръстче . А ако искаш да е малко по дребно можеш да избереш 18 каунт и да шиеш пак така. Аз повечето неща които съм шила с кръстчета съм ги правила на 16 каунт, просто такава панама си купих в началото да пробвам .

  2. #17

    Подразбиране

    m_rija, благодаря ти за бързия отговор! Значи ако правилно съм разбрала си шия и на двата вида/16 и 18/, както си шия на обикновена Аида 14 /само на нея съм шила кръстчета/. А правилно ли определям вида на Аидата -18 нишки на 1 инч следва е 18 каунт?

  3. #18

    Подразбиране

    Всичко си разбрала правилно, въпреки моите обяснения
    И да , така се определя каунта на панамата, абе.... умното си е умно....

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    Всичко си разбрала правилно, въпреки моите обяснения
    И да , така се определя каунта на панамата, абе.... умното си е умно....
    Благодаря ти още веднъж за помощта! Умно, умно, ама питам такива елементарни неща

  5. #20

    Подразбиране

    Отдавна търся черна панама и кафеникава на метър ,но никъде не намерих.Някой да ме напъти и за цените.
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  6. #21

    Подразбиране

    Черна панама на метър си поръчвах от тук http://www.sheherezada.com/ Разгледай го.

  7. #22

    Подразбиране

    Много Благодаря margo67 ,потроших се от търсене,а и цената в тази фирма е доста добра
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  8. #23

    Подразбиране

    В магазинчето от което си пазаря като ходих последния път имаше унгарска на 16лв. метъра-черна,зелена,синя и червена.не попитах изрично,но бяха наредени една в/у друга и пред тях имаше само една цена.Не знам кой каунт беше,но е идеална за X.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #24

    Подразбиране

    Имам въпрос към шиещите на лен: Като се изпере, свива ли се както памучните тъкани?

  10. #25

    Подразбиране

    Ох, май мога да си отговоря сама на предния въпрос. Ленените дрехи се свиват. Предполагам, че това важи и за основите за бродерия
    Тогава друг въпрос: Има ли тъкан, която не се свива?

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Ох... Няма лесно.
    ОК, благодаря!

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    В западните сайтове цените на панамите са много високи
    HD видеокамера
    Искренность - это недостаток самообладания

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •