Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 146
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Весито

    Като всички вас и аз обичам гоблените и с удоволствие ще покажа това което съм успяла да ушия през годините.



    Балерината още чака рамка...

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране


    Това е последното което ших.И то чака за рамка
    Имам и по-стари "отпреди "форума.Имам и много подарени.Ще ми се да си ги снимам и тях някой ден. Да си ги имам за спомен.
    Надявам се да ви харесат.
    Ще се постарая да поддържам темичката,макар и да не знам точно как ще стане само с две ръце, много идеи и почти никакво време.

    Благодаря ви момичета!

  6. #6

    Подразбиране

    Ако знаех,че така ще ме хвалите щях да ги покажа отдавна ама откъде да знам
    Благодаря ви момичета!Толкова сте мили!
    Сега шия това:
    И понеже е много "малък" и аз съм оптимистка съм го предвидила за абитуриентската на дъщеря ми/тя е на 5 мес./
    Да поясня само,че от тези които съм показала Пътят е шит отдавна.Когато открих Форума шиех Фара.

  7. #7

    Подразбиране

    Този гоблен ми дава едно усещане за ефирност,лекота!И може би свобода с тези пеперуди!За това го избрах!Схемата е от нета благодарение на shebek1733.Знам,че тук не е мястото за етап,обаче понеже няма да видите скоро друг:

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря за милите думи ,момичета!Така ме стимулирате да шия.
    А сега благодарение на Моли двете балеринки са готови!Имат си полички/май се казваха пачки ама не съм сигурна/:

  9. #9

    Подразбиране

    Ето ги и в рамки.Вече са подарени на малките балеринки.Не знам дали ще ги харесат-като пораснат ще кажат,но майка им много се зарадва.Аз лично не харесах избора си на рамки-твърде тъмни станаха.

    Това от мен момичета!
    Благодаря на всички за милите думи!
    Скоро не ме чакайте в готовите твобри-започвам сериозно Хаеда и ако шия по схема на месец след около 3 години ще се отчета

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря,момичета!Много сте мили!Поличките на балеринките са от прежда-една такава рошава.
    И да не кажете ,че съм се измързеливила-две коледни играчки подарък от миналата коледна игра от едно мило другарче.Срам не срам чак сега ги уших и ги показвам:

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря за хубавите отзиви!Голям стимул са за мен!Продължавам с коледната тема.

    Да се изфукам и с два рамкирани гоблена.Много трудно избрах рамките.Дано да ги харесате.

    И между другото чакам Дорис за Хаед-а
    Това е засега от мен.Имам още две-три коледни заигравки и захващам сериозно красавицата с пеперудите.

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря ви много момичета!Много ми беше трудно да избера рамки.Хем ми харесват ,хем ми се виждат големички.Ама сега ме поуспокоихте пък и вече свикнах да си ги гледам.
    И тигъра и балерината са готови комплекти на Дименшънс.Излезе ми по-евтино отколкото да купувам всичките конци,а в Балерината има и прословутия Крейник.
    Нов етап от Хаеда няма заради това:

    Имам още едно коледно гобленче ,обаче няма да го шия.Много изостанах с Хаеда заради тях.
    Благодаря на всички ви за подкрепата!Голям стимул сте да знаете!/то пък вие си знаете/

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета както винаги сте много мили!

    Това ми е подарък от приятели!Постарах се да го ушия бързо.

    А това е подарък за приятели!
    Весели празници,момичета!

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря,момичета!Както винаги сте мили и стимулиращи!
    Тук не съм показвала коледния си подарък отgenikoкойто направо ме удари в десятката.Преди време подарих "побългарения " вариант,а сега си имам оригинал.И в тази връзка снощи се сетих да го снимам/подарения от мен де/

    И на финала искам да пожелая на всички Весела Коледа и Щастлива нова година!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да не си помислите,че не шия.
    Сума ти време се боря с тези орхидеи и на финала голямото разочарование-флумастера не се изпра на места,контура стана хлабав въпреки опита и старанието ми да шия стегнато,за да не се отпусне след прането.Снимах с тел.,но все пак се вижда.

    Утре ще пусна снимки на светло,че фотото няма ток.
    За малко да забравя да благодаря на всички момичита,които така щедро ме хвалят.Добре че сте вие,че да има от кой да се срамувам когато не шия.

Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •