Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28
  1. #1

    Подразбиране Торта ,,Бяла неделя''

    Искам да ви покажа какво се получи днес от моята торта..Бяла неделя''.Отдавна се канех да я пробвам и това стана по много хубав повод-синът ми навърши 25 години.Преди да я започна прочетох доста мнения за тази рецепта и повечето негативни-че рецептата била неточна,че продуктите били заменени и какво ли не още.При мен мисля ,че резултатът е на лице,а утре вечер ще мога да кажа дали и вкусът е този,който познаваме.

  2. #2

    Подразбиране

    Явно докато вземеш апаратчето сте я изяли
    Нещо не я виждам
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Подразбиране

    Още е цяла,тази вечер ще е събитието и е снимана.Проблемът ми е с прикачването на снимките-отхвърля ми ги.Ами ще ми помага сина,но в момента го няма.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от violeta petrova Виж мнение
    Още е цяла,тази вечер ще е събитието и е снимана.Проблемът ми е с прикачването на снимките-отхвърля ми ги.Ами ще ми помага сина,но в момента го няма.
    Пожелавам на сина ти много здраве, щастие и късмет във всички начинания! Весело прекарване на това радостно събитие! Любопитна съм да видя тортата и подробното описание на приготовлението й! Предварително благодаря!

  5. #5

    Подразбиране ето снимките

    Ето обещаните снимки. Тортата беше и много вкусна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    А може ли да споделиш рецептата на тази вкусна торта

  7. #7

    Подразбиране

    и аз се нареждам на опашката на чакащите рецепта

  8. #8

    Подразбиране

    Майчице как вкусно изглежда и така ми се преядеИ аз ще чакам рецептичка.

  9. #9

    Подразбиране

    След такива изкусителни снимки на тортата, наистина е редно рецепта
    Ако може и по-подробна.

  10. #10

    Подразбиране ето подробности

    Радвам се,че съм Ви впечатлила с тортата.Рецептата е от ,,Бон апети'' от 21.02 2009г.Понеже я правя за първи път спазих указанията дословно,но веднага след като я привърших направих за себе си корекции и следващия път ще я направя така.Всъщност кое коригирах:млечния крем намалих като количество с 1/3,крокана с 1/2,сметановия също с 1/3.Отгоре нямах шоколадов кувертюр от който да направя,,охлювчетата'',за това украсата си направих с тези шоколадови листа.Ако някой иска още подробности-аз съм готова да обясня.

  11. #11

    Подразбиране

    Тъй като не разполагам със списанието /или май беше телевизионно предаване?/, ще те помоля все пак да напишеш рецептата.

  12. #12

    Подразбиране

    Рецептата е от предаването.www.bonapeti.tv от 21.02.2009г.Ако не се справиш ще я напиша.но е доста дълга и подробна.

  13. #13

    Подразбиране

    http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=meal&id=4459
    Ето линк за рецептата
    А какви други вкусотии има в съседство, не бях влизала отдавна в този сайт и сега се сетих защо

  14. #14

    Подразбиране Торта Бяла неделя

    заценим.

  15. #15

    Wink

    Реклама:
    Здравей те на всички потекоха ми лигите и аз искам рецептата моля....

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •