Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране хартия върху, която се пече

    Как се казва тази хартия (или е фолио, не зная), която изполват за печенето на фурнети?
    От къде може да се купи? Пикадили?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Казва се хартия за печене и със сигурност я има във всички големи магазини ,а при нас я има дори в кварталния магазин, така че може да питаш в магазина в който си пазаруваш, ако е от добре заредените, със сигурност имат

  3. #3

    Подразбиране

    В големите вериги магазини я има на щандовете от където си купуваш фолиото за печене ,в подобна опаковка е даже...разгледай хубаво и ще я видиш

  4. #4

    Подразбиране

    Аз си я купувам от кварталните домашни потреби.Харесвам хартията на Др,Йоткер.Виждала съм я на щандовете на Бурлекс.Питай за хартия за печене на сладки.Тази която аз ползвам е мазничка и прилича на оризова,а преди време бях си купила рулце на Фино и след готвене хартийката се разпадна.Цената ако е в кутия е 3 лв,ако е само с целуфан е 2лв.Разбира се в различните магазини ,ще е различна.

  5. #5

    Подразбиране

    А може да се ползва и обикновена хартия, от тетрадка с бели листи например , като предварително се намаже с олио. Има същата функция като тази на д-р Йоткер.

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    А може да се ползва и обикновена хартия, от тетрадка с бели листи например , като предварително се намаже с олио. Има същата функция като тази на д-р Йоткер.
    Много пуши от олиото и попива по храната.Преди да познавам готовият продукт съм експериментирала този вариант,както и мокра хартия,но тя е удобна само при печене на котлон(например-сирене в хартия).Ох сгрешила съм името на "доктора"Хартията е на Др.Фреш.Ето и картинка:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от fantaziq : 08.07.2009 в 18:15.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •