Показване на 1 до 15 от 15

Threaded View

  1. #13

    Подразбиране

    Здравейте ,темата е старичка,но сега попаднах на нея,защото вече много се интересувам от здраве.По добре късно отколкото никога.Ще ви разкажа моята история.семейна съм и имах един син.Решихме да правиме второ дете,но то не става когато искаш.След 7 години ходене по доктори и гушкане с какви ли не хормони ми казаха да се откажа,че имам едно дете може и да стане някога второ,но те са се изчерпали.Но само който е искал дете и е нямал не знае какво е.Каквото и да бяха ми казали щях да пробвам.Тогава ми казаха за една жена която ми даде някакви "хапчета" на билкова основа .Каза ми,че след 8 месеца ще забременея ако ги пия.Няма да се впускам в подробности,но след 5месеца забременях.И дотам с тях.След като родих малката беше на 8 месеца ми откриха рак на яйчника(най-вероятно от хормоните дето ме блъскаха с тях.Минах курса на химиотерапия.Но реших да отида пак при тази жена.Тя пак ми даде от тези продукти.Но след като малката направи плевмония и я наблхскаха с три антибиотика аз реших да търся алтернатива за здравето на моето семейство и взех да се интересувам от тези продукти които се водят супер храни и имат всички нужни патенти и сертификати на производство,обработка и сушене.Няма да обяснявам за колко много неща са ми помогнали след това.Факт е че се чувствам чудесно.И дори и да не са евтини(все пак да направиш извлек от водорасли,коластра или други билки,не е евтино),но аз смятам ,че и здравето на семейството ми не е евтино.
    Редактирано от matcata : 24.12.2016 в 12:37.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •