Цитат Първоначално написано от Dima Mineva Виж мнение
Здравейте мили момичета! Искам да поставя темата за хранителните добавки и тяхната полза. Някой ако е ползвал моля да сподели. Рових се в интернет и прочетох доста за хранителните добавки "Визион", дори си избрах продукт защото ми писна да ходя по доктори и да не се чувствам добре. Прехвалени са им продуктите но се притеснявам да не е само бизнес, а не са евтини - 45 лв 30 хапчета. Макар че и лекарствата не са евтини.
Бих искала да ви попитам защо трябва да си ДОБАВЯ човек към храната химически вещества, че да се чувства добре и да не ходи по лекари, ами не вземе да се храни правилно
Ако начина на живот на даден човек е да се налива с алкохол, пуши, яде пържоли, шоколад и разни болкуци дето били от "месо" на корем или не може да се откаже на фирменото парти от всччките вкусотии (защото са фрее) му се поврежда начина на мислене ......
Смея да твърдя, че се храня здравословно и постоянно съм интервюирана от колега и приятели - ама защо, ама как? ама те не можели
(въпросните колеги и приятели са къде приятно, къде прекомерно закръглени ..... някой от ядене, някой от приемане на лекарства.....)

Съвсем елементарни съвети мога да ви дам, които не съм измислила аз и сте чували мнооого пъти:

- яде се като човвек е гладен или що годе в установен режим
- протеините на месото се разграждат за около 6-7 часа
- вечер е по-добре да не се хапва месо или риба и по-ранко по възможност
- хапвайте си пресни плодове и зеленчуци, а не компоти, сладка и туршии
- хранете се разнообразно
- по- малко свинско, повече пиле и риба

Технологичната обработка на храната също е важна, но мисля да не ви досаждам повече