Цитат Първоначално написано от vlaeva_dida Виж мнение
Моля да помогнем на този млад татко .Молим вас защото нашия град е малък и беден не можем да съберем нужната сума...
Това,което Дида Влаева е написала е самата истина.(за огромно съжаление).Може би директното искането на пари ви се струва нахално,но обстоятелствата са такива,че няма време;нужна е бърза и незабавна помощ за Данчо.
Не се учудвайте от факта,че молбата за помощ е пусната тук.Той е съпричастен с нашето хоби,т.к. Йордан е дърводелец(дърворезбар).
ТУК се намира една съвсем малка част от рамките,които е изработил и поставил,на мои гоблени.

Лили,идеята ти за изложба е добра,но тя е обречена на неуспех.Знаеш регионът ни колко е беден,дори да се включат хора от Горна Оряховица,Велико Търново и околните градове, в качеството си на купувачи-няма да се получи...От друга страна погледнато,в случая няма време за базар.За такова нещо е нужна и добра организация.Аз като гледам колко хора от региона пишат във Форума,си мисля колко ли ще се включат в подобна инициатива...Броим се на пръсти...Това,че сме по един,двама от град още повече затруднява нещата.
А предполагам,че "в днешния забързан ден",има хора желаещи да помогнат.Поне за мен усилието да отида до банката и направя превод,е равносилно(като сума)на това да ушия и изпратя бродерия(картичка или гобленче) за търг...

Моля всички,които имат възможност и желание да помогнат!
(Ще помогне дори и това да се разпечатат документите от пост 1,и да се залепят на място,видно от други хора.)
Благодаря на всички,които се отзоват!