Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране имам невероятен подарък

    на 18 юни имах рожден ден, няколко дни по-късно получих известие от пощата за колет, и.....изненадата ми беше от нашата съфорумка eli1958 ,ние от форума сме приятелки,така по вътрешно усещане без да сме се виждали визуално,БЛАГОДАРЯ ТИ ПРИЯТЕЛКОсега да ви покажа невероятния подарък,нямам думи да опиша радоста си в пощата направо се разтреперах от вълнение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране още

    има още- както видяхте имам: един невероятно красив гоблен изработен от нея -чаша с коктеилче направо ти идва да си пиинеш от него , два гоблени комплект за шиене с врабченца единия ,а другия с дечица,елегантен комплект с ключодържател и химикал, три списания с много и красиви схеми за бродиране ,комплект за изработка на картички с манистенца-много интересен и красив,и символа на Испания-бик
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Да са ти честити подаръците !!!От хубави - по хубави са!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Честити подаръци!Много мил жест,който е донесъл толкова радост!Желая ти много такива мигове!

  5. #5

    Подразбиране ...

    Много хубави подаръци, да са ти честити, а на Ели да и се връща двойно

  6. #6

    Подразбиране

    Румка,радвам се,че съм могла поне мъничко за те зарадвам за празника и да сопля сърчицето ти

  7. #7

    Подразбиране

    Честито за страхотните подаръци! А на Ели хиляди
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #8

    Подразбиране

    много красиви подаръци направо са страхотни

  9. #9

    Подразбиране

    Да са ти честити подаръците! Страхотни са

  10. #10

    Подразбиране

    И аз да се похваля-вчера прибавих още една година.Приятелите са много ценно нещо в живота на човек-и за добро и при не особено весели ситуации. И аз получих подаръци-в момента не мога да ги снимам,освен от близки и родини,от съфорумки.Мимка ме познава добре и знае моите ,, детски ,, страсти.Нейният подарък е весел, полезен и ценен.
    Но бях приятно изненадана и много силно развълнувана от подаръка на Кати-Пати.
    Елегантен подарък получих и от Здраве!
    Благодаря ви момичета!Вие сте по-ценни от всички подаръци! благодаря,че ви има
    благодаря ,че ви имам!

  11. #11

    Подразбиране здравей

    lari да са ти честити подаръците, много е приятно някои да мисли за теб

  12. #12

    Подразбиране здравейте

    мили момичета,ето мина още една година и за моят Рожден ден получих отново прекрасен подарък от една невероятна ЖЕНА с огромно сърцеeli1958топло писмо,с оргинална картичка ,красив гоблен с моят месец-зная,че тя е доста ангажирана и страшно и благодаря за времето което е оттделила за да ми ушие тези красоти специално за мен, сърце с мак, несесер за маникюр, гобленче за бродиране на свадбена тема /ние си знаеме символа/,красива гривна в кутиика-сърчице ,и прекрасно букетче-снимах го допълнително пропуснах в общата снимка МИЛА ЕЛИ, БЛАГОДАРЯ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране Здравей

    Реклама:
    Честит подарък, колко хубаво нещо са изненадите, нали?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •