Показване на 1 до 13 от 13

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз наскоро ходих на ендокринолог и тя ми го предписа.Сега пия ленено масло по 3 капсули сутрин,но на гладно не с храната както е в инструкцията и не ям нищо до обяд,пия само вода и горчиво кафе.Понеже го пия от около седмица не знам какво да кажа.Но лекарката доста ми го нахвали.Едвали не трябва да очаквам чудеса относно кръвното си,холестерола,триглицеридите и ставите,което пък щяло да намали наднорменото ми тегло и да облекчи гушата.Както и ще ми контролира функцията на червата.А за семената ми каза,че извлекът,след като си направя отварата е минимален,но все пак има ефект и да си варя и по една лъжица на един литър и да пия по една супена лужица на всяко хранене(много е слузеста течността).Моите капсули и семената лекарката ми ги даде още в кабинета,после разбрах,че мога да си ги купя и от аптека и от супер маркет с диетичен щанд.

  2. #2

    Подразбиране

    Сега вече от личен опит мога да кажа,макар да не е изтекъл и месец от както пия ленено масло,че тези капсули са вълшебни!След направата на контролни изследвания ,резултатите са неочаквано добри за мен и то за толкова кратък период.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •