Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18

Тема: Акне

Подразбиране трябва да опитате това

Нова серия-биопродукти-разработка на БАН-с поморийска луга,с морски водорасли,с лечебна кал-много добро въздействие върху кожата-почиства,отваря порите,антисептично въздействие.Кожата става мека като кадифе.Лично проверих.Открих тези продукти край минералните бани на Бургас,а после ги видях и в Карфур има цял щанд в козметиката.
    Най-много ми хапесаха цените .Изненадана съм от ниската цена и високото качество.

Подразбиране

Здравейте,аз искам да споделя с вас ,че също имах проблем с гнойни пъпки по лицето и шията с които се борих почти година .Какво ли не пробвах,бях при дерматолози,ползвах скъпа козметика,различни козметични процедури и най - накрая в отчаянието си реших да пробвам лосион който се прави от една жена-фармацефт с 52 годишен стаж и до ден днешен съм благодарна на тази жена ,че благодарение на нея имам самочувствие и нямам никакви проблеми с проклетите пъпки.Ако някой иска повече информация можете да ми пишете на deni.1984@abv.bg

Подразбиране

Реклама:
    От много време имам проблем с акнето и не мога да открия подходящи продукти... Ще ми препоръчате ли нещо за мазна и склонна към акне кожа

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

• Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •