Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 41
  1. #16

    Подразбиране

    Най- после графиката Танцуващи е в рамка. Извинявам се за лошата снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Ради ме изпревари с качването на снимката на подаръкът предназначен за нея. Ето още едно мъниче за подарък на моята баба.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Понеже съм на тема графики ето още една, която успях да направя вчера, но чек сега имах възможност да ви я покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Най-после остана време и аз да се добера до компютъра, и да кача снимка на слънчогледите вече в рамка. А ето ги и тях:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте отново. Най-после още една графика е в рамка и бързам да ви я покажа . Тя отново ще отиде за подарък.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря ви за хубавите думи. А сега ще ви покажа едни дребосъчета, които успях да завърша снощи. За първи път шия нещо с контур и се надявам да съм се справила. Това гобленче го получих отново от Radi, за което много и благодаря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте отново. Най- после да покажа нещо готово, а то е подарък за баща ми, който е запален рибар. С тази рибка си почивах докато бавно и полека напредвам с Южни морета. А това са гоблените:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Благодаря на всички, а ето и рибката в рамка:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Най-после съм готова с Южни морета. Неизпран и неизгладен, но качен във форума. Голям зор беше с тези палми и единични бодове. Надявам се да ви хареса
    Допълнение: Ванина ми изпрати преработена снимка, за което и благодаря. Качвам и нея-номер 2
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от irkak : 08.10.2009 в 08:59.

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Днес най-после успях да се добера да компютъра, защото всички все още спят. Иначе у нас е една малка война , а от двамата ми синковци човек на може да се вреди. Искам да ви покажа две стари гобленчета вече в рамка и подарени, и едно ново, което също е за подарък. А сега ви черпя по едно за събуждане.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте, по ракиено време да ви покажа едно коледно гобленче, което по всяка вероятност отново ще е за подарък. Надявам се да ви хареса.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте, искам да ви покажа едно малко гобленче, което направих днес за моята племенничка, която утре има имен ден. Дано да ви хареса.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте, в последно време само дребосъци ми се отбират. Ето още едно мъниче, което ще е част от подарък за рожден ден на семейна приятелка. Другото е гобленчето което подготвих за моето другарче от Коледната игра.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Честита Нова година на всички! Здраве, късмет и много ушити гоблени. А сега да ви покажа едно малко гобленче което замина за София преди празниците.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте на всички. Да ви покажа още два гоблена, които бяха започнати миналата година, а завършени в началото на новата. ЦСКА е за кумеца ми, който е фен на отбора, а бебето е за едно малко, новородено сладурче.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •