Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 35

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Среща на Гоблените.com в Панагюрище

    Бързам да се похваля с нашата първа миниятюрна срещичка в нашият град, но надявам се не и последна. Изпълнена с толкова красиви емоции и страхотни изненадки. Имахме гости от Пловдив, Асеновград и дори от Испания. Получихме много подаръци, разменихме информация за гоблени, бодове, панама и конци. И въобще си прекарахме един незабравим слънчев следобед.
    zeza_v@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравявам ви момичета! Надявам се сега разбирате как ние чакаме с нетърпение всяка наша среща.
    Като чета колко места си изброила, едва ли е била толкова миниатюрна срещичка.
    А снимчици не си ли направихте? Ще очакваме да ни ги покажете.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Ехх, и тук много хубави срещи стават, ама то вече така си се познаваме, че все едно къде е срещата. Аз успях за малко да се появя и направих само 4 снимки ... А колко неща имаше за снимане. Ради какви подаръци имаааа само разглеждахме и се възхищавахме....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    И една на всички, но се бяхме прехласнали по подаръците на Ради на никой не се вижда лицето
    И да обясня - в горния пост - снимката с бродирания часовник - един от подаръците на Ради от Ели, на втората панагюрките, на третата гостенките от Пловдив. Само дето забравих аз да питам, къде забравихте Малекс, за нея бях убедена, че ще дойде

    И четвъртата снимка е моят подарък. Много ви благодаря момичета за прекрасната среща и се извинявам, че аз бях така неподготвена, но всичко ми беше вчера и днес на бегом и едвам смогнах да дойда
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Малко снимки от гостенката от Пловдив

    На първата снимка- представителките от Асеновград- Mimik и Юра
    На втората снимка- Ели 1958, Radi ,Zezata и другото момиче от Панагюрище/ извинявам се, но не му знам ника/
    И на третата снимка- зад Юра, моя милост
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #6

    Подразбиране

    Още малко снимки.......................
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #7

    Подразбиране

    момичета!Май съм ви добър пример с моето ходене до София.И аз се почувствах страхотно като ходих в София.
    Да си донесете в неделя подаръците и ние да им се радваме!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #8

    Подразбиране

    Захарче е с гипсиран крак и трудно подвижна. Надявам се момичетата да са предали поздравите ми, идваше ми се наистина. Дано скоро се видим при по-добри обстоятелства Няма ли пак да ни спретнете някоя гости-изненада?


    п.с. ахахаах Захар съм, но пиша през на мама ника

  9. #9

    Подразбиране

    Захарче,
    предвид че си гипсирана дали ни искаш у вас на гости - повярвай ми за секунди ще ти стане весело. Ако трябва и ще танцуваме за теб

  10. #10

    Подразбиране

    Захарче, с най-голямо удоволствие бих се заела с организацията на една среща в Панагюрище. Вече виждам, че има и обидени но нямаше никаква подготовка. Всичко стана толкова бързо, че аз не вярвах, че изобщо ще се случи. Ели пристигна в къщи само след около 3 часа вече ми се обади Пепка, че са на центъра на Панагюрище. И аз докато се обличах звънях на Цеца и Ирка и тръгнахме. Но все пак не забравяйте, че в Панагюрище е била и хвърковатата чета така, че ние сме като пищови само да пукне първата пушка и ние сме готови.

  11. #11

    Подразбиране

    И сега започвам с моите снимки. Това са два от подаръците за Пепка от Ели
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Това е Гърция на Юра, мънистеното коте на Цецка /все още не е довършено/ и още едно подаръче за Пепка от Ели.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране Благодаря!!!

    Мили момичета,извинявам се ,че чак сега пиша във фирума,но имах проблеми с НЕТА в БГ.Благодаря ви от цялото си сърце за приятната изненада,която ми бяхте устройли-радвам се,че имах удоволствието да се запозная с всички вас присъствали на срещата в Панагюрище.Заредихте ме с много положителна енергия и съжалявам,че трябваше да се разделим толкова бързо,На всички ви хиляди поздрави и безброй от мен и Испания.Надявам се да имам повече време за форума и да разгледам всичко,което съм пропуснала за престоя си в България.

  14. #14

    Подразбиране

    Браво момичета , за хубавата среща.Толкова сте лъчезарни всички!А малкият гобленар е чаровен!

  15. #15

    Подразбиране

    Лари, благодаря за комплимента към малкия гобленар, ще му предам Ели, със сигурност ще намериш време да разгледаш форума, а ние ще броим дните до следващото лято само да сме здрави.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •