Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 35
  1. #16

    Подразбиране

    на Вас.И какви са тези тайни срещи Защо не казахте и аз щях да дойда
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #17

    Подразбиране

    момичета!Май съм ви добър пример с моето ходене до София.И аз се почувствах страхотно като ходих в София.
    Да си донесете в неделя подаръците и ние да им се радваме!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    на Вас.И какви са тези тайни срещи Защо не казахте и аз щях да дойда
    Блу, нямаше нищо тайно мила. Просто Ели ми се обади, че пристига в срядата на 22.07. Съответно се беше обадила и на Пепка и аз във вторник на 21.07. разбрах, че Пепка ще дойде с Юра и Мимик дори очаквахме и Захарче, аз съответно се обадих на Цецка и на Ирка и така се заформи срещичката и то в едно заведение, което е почти в нашия "заден двор". След малко ще кача и моите снимки и подаръци.

  4. #19

    Подразбиране

    Някои дори не заслужават да бъдат поканени,заради лични отношения.Благодаря за уважението!Поздрави и повече такива срещи!

  5. #20

    Подразбиране

    Захарче е с гипсиран крак и трудно подвижна. Надявам се момичетата да са предали поздравите ми, идваше ми се наистина. Дано скоро се видим при по-добри обстоятелства Няма ли пак да ни спретнете някоя гости-изненада?


    п.с. ахахаах Захар съм, но пиша през на мама ника

  6. #21

    Подразбиране

    Захарче,
    предвид че си гипсирана дали ни искаш у вас на гости - повярвай ми за секунди ще ти стане весело. Ако трябва и ще танцуваме за теб

  7. #22

    Подразбиране

    Захарче, с най-голямо удоволствие бих се заела с организацията на една среща в Панагюрище. Вече виждам, че има и обидени но нямаше никаква подготовка. Всичко стана толкова бързо, че аз не вярвах, че изобщо ще се случи. Ели пристигна в къщи само след около 3 часа вече ми се обади Пепка, че са на центъра на Панагюрище. И аз докато се обличах звънях на Цеца и Ирка и тръгнахме. Но все пак не забравяйте, че в Панагюрище е била и хвърковатата чета така, че ние сме като пищови само да пукне първата пушка и ние сме готови.

  8. #23

    Подразбиране

    И сега започвам с моите снимки. Това са два от подаръците за Пепка от Ели
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Това е Гърция на Юра, мънистеното коте на Цецка /все още не е довършено/ и още едно подаръче за Пепка от Ели.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    И сега започвам с моите подаръци. Имаше подаръци за всички членове на семейството ми. Просто нямам думи, милата Ели е помислила за всички, атрябва да знаете, че е страшно мил и сърцат човек и много добронамерен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    А това е моя подарък от Пепка, която беше помислила за всички "домакини" на срещата. За което и благодаря от сърце.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране за срещата

    момичета прекрасна среща сте си направили,Ели ми разказа по телефона за впечатленията а като гледам снимките ви се радвам на емоциите

  13. #28

    Подразбиране Благодаря!!!

    Мили момичета,извинявам се ,че чак сега пиша във фирума,но имах проблеми с НЕТА в БГ.Благодаря ви от цялото си сърце за приятната изненада,която ми бяхте устройли-радвам се,че имах удоволствието да се запозная с всички вас присъствали на срещата в Панагюрище.Заредихте ме с много положителна енергия и съжалявам,че трябваше да се разделим толкова бързо,На всички ви хиляди поздрави и безброй от мен и Испания.Надявам се да имам повече време за форума и да разгледам всичко,което съм пропуснала за престоя си в България.

  14. #29

    Подразбиране

    Браво момичета , за хубавата среща.Толкова сте лъчезарни всички!А малкият гобленар е чаровен!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Лари, благодаря за комплимента към малкия гобленар, ще му предам Ели, със сигурност ще намериш време да разгледаш форума, а ние ще броим дните до следващото лято само да сме здрави.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •