Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35
  1. #31

    Подразбиране среща

    Само набързо да кажа, че днес имаше среща в Панагюрище.
    Мили момичета, много благодаря за хубавия следобед!!!
    Пускам сега само едната снимка, а утре като се намеря с малко време, ще снимам моите подаръци и ще покажа и другите снимки от днес

  2. #32

    Подразбиране

    Eто ни и нас четворка с гарнитура, но гарнитурата ни беше на двора тъгуваща по излетялият балон. Срещата беше напълно импровизирана, но много приятна и зареждаща ни с невероятни емоции. А имаше и много подаръци. Нали се срещаме два пъти в годината и то когато Катя си дойде. Запозна ни и с новостите по софийските гобленарски магазини. Чакам националната среща в София с нетърпение да се развихря из магазините, че още от сега си събирам парички.
    това ми е подаракът от Ирка, символизиращ децата живеещи под майчиното крило.

    а тази изненада ми я поднесе Ради. Гоблена го е боцкала цяла нощ, а пък това което стърчи от глинената купичка е Велинградска писалка за рисуване на яйца. Гледам да я снимам бързо, че сега започвам да ги бойдисвам и ще рисувам с нея да я пробвам.
    zeza_v@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Христос воскресе!
    А аз както винаги си носех апарата но си остана в чантата и ще чакам снимките на останалите момичета. Срещата беше много, много зареждаща и приятна. Точно на разпети петък спретната набързо но с много емоции и приятни изживявания. Благодаря на Цецка, че се обади да се видим, на Катето, че дойде на Ирка, че се включи веднага. С една дума на всички за невероятното изживяване.А аз и днес съм на работа и няма как да снимам но ще се реванширам

  4. #34

    Подразбиране

    Много сте ми сладки!Повече такива срещи ви пожелавам.

  5. #35

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!
    Срещата беше много приятна и изпълнена с много емоции. Разговорихме се на по кафе, споделихме кои какво шие и се посмяхме. Ради ме изненада със страхотен гоблен графика, Цека с много сладко калено пиленце, а Катето подари на децата ми по една чантичка с шоколадови яйчица и зайчета, както и по едно великденско яйце за украса, те веднага намериха място във великденската кошница. Благодаря ви момичета за приятните емоции!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от irkak : 05.04.2010 в 10:32.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •