Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    нещо са те изпързаляли нашите митници няма нито ддс, нито застраховка, нито мито. още повече, че това са големи писма, които не би трябвало изобщо да се взимат от митница.

  2. #2

    Подразбиране Казанската Мадона

    Много се радвам, че сте подхванали тази тема. От два месеца влизам във форума и четох какво ли не. Не искам да засегна никой, но считам също, че доста от комплектованите гоблени от български фирми са доста несполучливи. Шия Холандската воденица. Чух мнения по магазините за продажба на гоблени, че дали моделът е от 23 или 21 цвята, нямало никакво значение...
    Благодарение на Росица от Видин и още няколко отзивчиви дами от форума , успях да стигна до оригинална комплектовка.
    Иска ми се да ушия Казанската Мадона, но по Вилеров модел и конци. Ако някой може да ми помогне, ще му бъда безкрайно благодарна.

    Е-майл :dessislawa@gbg.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    нещо са те изпързаляли нашите митници няма нито ддс, нито застраховка, нито мито. още повече, че това са големи писма, които не би трябвало изобщо да се взимат от митница.
    Точно така. Аз имам няколко поръчки и нито една от тях не е идвала на митница. Взимам си ги от пощата. Това, което може да е станала, ако си поръчала повече /ако обявената стойност е била много голяма/ тогава да са те обложили с ДДС
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •