Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Конците в комплектовките са им anhоr и около 15 % DMC /мойте комплектовки бяха такива, копувани са ми от 1996 г. до 2000г./сега фирмата има нови собственици и не знам как е ......
    Ами как така комплектоват с DMC и Аnhоr ???? Нали уж си имат оригинални конци багрени специално само за Вилер Шили сме с майка ми преди години оригинални гоблени и конците нямаха нищо общо нито с DMC нито с Аnhоr. По-дебели бяха и шиехме само с 1 нишка - тя беше достатъчно дебела за да покрие хубаво нишката на панамата!
    Бях решила да си поръчам от сайта им още един оригинал "Момиче на косово поле", но сега направо ме хвърлихте в размисъл...
    А сега ако наистина комплектоват с DMC и Аnhоr... наистина си губи смисъла... то какви оригинали ще са като всеки може да се сдобие със схема и да си нагласи конците сравнявайки ги по каталога

  2. #2

    Подразбиране

    Правилно,и аз имам гоблени от къща Вилер-конците си бяха техни и нямаха нищо общо с ДМС и анхор.
    Може би нвите собственици са сменили търговската си политика,но това е минус за тях!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •