Показване на 1 до 15 от 75

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    Няма какво толкова да се спори.:idea ,че имаха комплектовки с МЕЦ и ДМЦ-имаха, но вече Мец го няма , а е Анхор. Не знам дали сте обърнали внимание ,че на Анхор пише"made in Germany, Coats Mez."Напоследък пише Еu и Унгария. Вилер ползва вече конците Анхор и Дмц под шапката на Коатс. Някои техни аксесоари са произведени в Турция-гергефите ,а рамките от пластмаса в Китай- пак поръчка на Коутс, че и на Дмц. Че и в Казанлък правят конци по поръчка за Германия. Не питай старило ,а питай патило- убедена съм в това.Какво да се прави - политика,но все пак смело твърдя, че оригиналът си е такъв ,а не "префасонирван" 99 пъти , за да си мислиш ,че правиш нещо. И схемата му схема ,и комплектоването по гами вързано, етикирано, за да не би да се объркаш в знаците. Всеки си е свободен да решава какво да си избере, но труда си ценя и здравето ,за да го прахосвам нахалост. Относно едната нишка -,малко ме съмнява ,че е така .Явно е бил друг вид гоблен, комплектован с котон перле Фирмата има различни артикули .
    Редактирано от dushkova : 03.01.2010 в 15:43.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •