Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zveti Виж мнение
    Здравейте,
    аз отдавна не съм се появявала, но иначе съм голям почитател на Вилер и във връзка с поръчването държа да Ви кажа, че при поръчка директно на сайта на Вилер излиза по-евтино /верно, че като даваш 300лв., няма да те сбъркат още 20, но нейсе/ и по-бързо и най-вече удобно. Аз така проверявах няколко пъти при Коутс и в крайна сметка вече 4 пъти си поръчвам от сайта на Вилер.
    Възможно е. Аз до сега не съм поръчвала Вилер през Коатц. Дори последното го пазаря чрез една приятелка в Германия


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.
    Според мен Ракрак е права, но..., ако някой държи..., ако няколко момичета се комбинират и шият икономично, това също е възможност.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.

    Винаги може да си набави материали човек и да си комплектова гоблен. Може и ремонт да си направи сам, а да не търси майстори. Може и книга да си разпечата, не да купува .... влакове много - някой търсят ефтино, други количство, трети качество, четвърти са "колекционери" (ако мога така да се изразя), пети са маниаци (да имаш оригинал на Под Игото не е като да си го принтнеш) и т.н.
    Всеки сам решава. За себе си съм решила, че няма да купувам готова комплектовка от България


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Не сте притеснени финансово-затова така говорите Аз пък се справям и без да шия оригинали -не че не искам -де.

  6. #6

    Подразбиране

    Къде има гоблени на Вилер в кои градове на Германия, миналата година целият Франкфурт обиколих, докато почивах и не намерих нито един такъв магазин.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Къде има гоблени на Вилер в кои градове на Германия, миналата година целият Франкфурт обиколих, докато почивах и не намерих нито един такъв магазин.
    а можело да си го поръчаш онлайн докато си там
    http://www.wiehler-gobelin.com/index.php?language=de

    Не сте притеснени финансово-затова така говорите
    Последният, който си наресах е Холандска мелница и когато тръгна да го купувам може и заем да взема ....
    От това, което чета за недостига на конци в комплектовките, подмяна на конци с по-ефтини, или от нечетливи схеми се отказах да ползвам неоригинален Вилер. А освен това има две дами около мен, които ползват само истински комплектовки ............ Не мога да ви опиша какво е излъчвнето в готов вид или колко е приятна материята и какви нежни нюанси са конците
    До момента само 'Фрегата в буря' ми е оригинален и мисля да не е последен разбира се всеки сам си решава и поместената информация за цените е единствено информативна!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране Вилер

    Сигурна съм че всеки който желае може да си закупи директно
    от самата фирма.Има много варианти за превод на валута а
    сега мито не се заплаща МОЖЕ БИ щом е от ЕВРОПА!
    Само транспортните разходи

    А за ХОЛАНДСКАТА ВОДЕНИЦА - оригинала е за предпочитане.
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    rodich, скъпа сърдечно благодаря! И тъй като аз сега съм си в България изпратих приятеля ми там! Казах му ако може да снима да видим какво има в техните магазини/както е описано в сайта е по - скоро някакъв център за ръкоделие/. Честно казано гоблените им не са много скъпи, приблизително равни на българските с 20-30 лева са по - скъпи. Но за техния стандарт са нищо. Аз работех в Макдоналдс за 1300 евро и тези 100-200 евро за гоблен въобще нямаше да се отразят на джоба ми. Пък и това си е една добра инвестиция.

  10. #10

    Подразбиране вилер

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.
    Здравейте!Видях поста ви и макар със закъснение,ако имате възможност ,бихте ли ми изпратили Вилеровите схеми и номера на ДМЦ на "Сватбеното пътешествие" и "Деца с козичка".Благодаря предварително irenapp@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.
    Мога ли да помоля за ключовете за Лунната (Хитлерова) зима, Воденицата на Буше, Зелената (Вестфалската) воденица, Ковачницата, Холандската воденица, Старата зима и новата пролет. Благодаря предварително: gal_ps@yahoo.co.uk

  12. #12

    Подразбиране

    търся номерата на конците на сватбеното пътешествие -katq1953@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте
    Търся от приятелки схема на вилеровите Денят и Нощта ,но без успех надявам се ако някой има схемите с ключ за конците ще се радвам да сподели eli425@abv.bg.Благодаря предварително дано тук ги намеря най накрая

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli425 Виж мнение
    Здравейте
    Търся от приятелки схема на вилеровите Денят и Нощта ,но без успех надявам се ако някой има схемите с ключ за конците ще се радвам да сподели eli425@abv.bg.Благодаря предварително дано тук ги намеря най накрая
    Здравейте. моля Ви да си постнете молбата в темата за Заявки и да прикачите снимка. Благодаря Ви!!!

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте започнах гладиолите на Вилер имам и схемата но дъщеря ми я заля с кафе и сега не всичко се вижда ако може да ми помогнете ще е супер ,благодаря предварително verahristova7777@gmail.com

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •