Kъщата на Вилер се намира в предградията на Хамбург , адреса е изписан на каталога им. Аз имам доста гоблени закупени и ушити от там. Ако трябва да съм откровена предпочитам сама да си комплектовам. Разликата м/у оригиналният вилеров и набраният от мен е следната , конците в техните комплектовки остават след ушиването на гоблена , тяхната панама е малко по рехава от нашта и според техните инструкции 1:2 се шие с четири ката , а 1:1 с три , но пък очертанията на панамата е с много бледо жълти линии и това много дразни на изкуствена светлина . Конците в комплектовките са им anhоr и около 15 % DMC /мойте комплектовки бяха такива, копувани са ми от 1996 г. до 2000г./сега фирмата има нови собственици и не знам как е , и последната разлика според мен са схемите , те са на един лист , независимо колко е голям размера на гоблена , освен ако има детайл, те са на оделен лист - едноцветни или в червено и черно.
Мисля , че няма кой знае колко плюсове в полза на оригиналната вилерова опаковка , така , че аз вилеров гоблен от тук нататък ако ми се дошие бих си го комплектовала сама.