Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 75
  1. #1

    Подразбиране За любителите на Вилер и на качеството

    Сдобихме се с цените на официалниа представител на Вилер за България, Коатц

    Ценова листа WIEHLER catalogue

    Аз ще поръчвам вероятно по Коледа (като се надявам да има и някаква отстъпка ) и ако иска някой може да се комбинираме
    Редактирано от rodich : 22.07.2009 в 21:46.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Много благодаря за тази ценна информация!

  3. #3

    Подразбиране

    Aма то пише за 2004 година

  4. #4

    Подразбиране

    Така е, но това ми пратиха от coatsbulgaria.bg
    Не правя агитация, просто споделям информация


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    не, аз искам да си намеря два вилерови гоблена (по-точно искам да си ги окомплектовам, но всички са ги шили и никой няма ни схеми, ни ключ ) така че исках да видя, дали мога да си ги купя, но не помня дали от 2004 година сме в борд, че евентуално цените да са били сметнати по курс 1 евро за 2 лева и сега да са останали същите

  6. #6

    Подразбиране

    rodich, благодаря за информацията!

  7. #7

    Подразбиране

    Нищо, че пише 2004г цените са актуални. Скоро се обаждах да питам за цената на Хитлерова зима и казаха същата сума 373.18лв.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Сдобихме се с цените на официалниа представител на Вилер за България, Коатц

    Ценова листа WIEHLER catalogue

    Аз ще поръчвам вероятно по Коледа (като се надявам да има и някаква отстъпка ) и ако иска някой може да се комбинираме
    Здравейте,
    аз отдавна не съм се появявала, но иначе съм голям почитател на Вилер и във връзка с поръчването държа да Ви кажа, че при поръчка директно на сайта на Вилер излиза по-евтино /верно, че като даваш 300лв., няма да те сбъркат още 20, но нейсе/ и по-бързо и най-вече удобно. Аз така проверявах няколко пъти при Коутс и в крайна сметка вече 4 пъти си поръчвам от сайта на Вилер.
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zveti Виж мнение
    Здравейте,
    аз отдавна не съм се появявала, но иначе съм голям почитател на Вилер и във връзка с поръчването държа да Ви кажа, че при поръчка директно на сайта на Вилер излиза по-евтино /верно, че като даваш 300лв., няма да те сбъркат още 20, но нейсе/ и по-бързо и най-вече удобно. Аз така проверявах няколко пъти при Коутс и в крайна сметка вече 4 пъти си поръчвам от сайта на Вилер.
    Възможно е. Аз до сега не съм поръчвала Вилер през Коатц. Дори последното го пазаря чрез една приятелка в Германия


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.
    Според мен Ракрак е права, но..., ако някой държи..., ако няколко момичета се комбинират и шият икономично, това също е възможност.

  12. #12

    Подразбиране

    Все си е друго комплектовката да е оригинал, но като се има предвид, че схемите са оригинални и панамата е като нашата, остават само конците - Анхор.

    За тези 200-300 лева спокойно могат да се купят конците, дори може и да е по-евтино....

    Но не винаги е въпрос на пари...

  13. #13

    Подразбиране

    Aз си поръчах от сайта на Вилер. Всичко е изрядно -по немски - поръчката идва за една седмица.
    Скъпо е наистина. Но е оригиналът.
    Аз лично имам амбицията Вилер да го шия в оригинал...Майка ми така го шиеше и аз така искам.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.

    Винаги може да си набави материали човек и да си комплектова гоблен. Може и ремонт да си направи сам, а да не търси майстори. Може и книга да си разпечата, не да купува .... влакове много - някой търсят ефтино, други количство, трети качество, четвърти са "колекционери" (ако мога така да се изразя), пети са маниаци (да имаш оригинал на Под Игото не е като да си го принтнеш) и т.н.
    Всеки сам решава. За себе си съм решила, че няма да купувам готова комплектовка от България


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Не сте притеснени финансово-затова така говорите Аз пък се справям и без да шия оригинали -не че не искам -де.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •