Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 75
  1. #16

    Подразбиране

    Къде има гоблени на Вилер в кои градове на Германия, миналата година целият Франкфурт обиколих, докато почивах и не намерих нито един такъв магазин.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Къде има гоблени на Вилер в кои градове на Германия, миналата година целият Франкфурт обиколих, докато почивах и не намерих нито един такъв магазин.
    а можело да си го поръчаш онлайн докато си там
    http://www.wiehler-gobelin.com/index.php?language=de

    Не сте притеснени финансово-затова така говорите
    Последният, който си наресах е Холандска мелница и когато тръгна да го купувам може и заем да взема ....
    От това, което чета за недостига на конци в комплектовките, подмяна на конци с по-ефтини, или от нечетливи схеми се отказах да ползвам неоригинален Вилер. А освен това има две дами около мен, които ползват само истински комплектовки ............ Не мога да ви опиша какво е излъчвнето в готов вид или колко е приятна материята и какви нежни нюанси са конците
    До момента само 'Фрегата в буря' ми е оригинален и мисля да не е последен разбира се всеки сам си решава и поместената информация за цените е единствено информативна!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #18

    Подразбиране Вилер

    Сигурна съм че всеки който желае може да си закупи директно
    от самата фирма.Има много варианти за превод на валута а
    сега мито не се заплаща МОЖЕ БИ щом е от ЕВРОПА!
    Само транспортните разходи

    А за ХОЛАНДСКАТА ВОДЕНИЦА - оригинала е за предпочитане.
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    rodich, скъпа сърдечно благодаря! И тъй като аз сега съм си в България изпратих приятеля ми там! Казах му ако може да снима да видим какво има в техните магазини/както е описано в сайта е по - скоро някакъв център за ръкоделие/. Честно казано гоблените им не са много скъпи, приблизително равни на българските с 20-30 лева са по - скъпи. Но за техния стандарт са нищо. Аз работех в Макдоналдс за 1300 евро и тези 100-200 евро за гоблен въобще нямаше да се отразят на джоба ми. Пък и това си е една добра инвестиция.

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Kъщата на Вилер се намира в предградията на Хамбург , адреса е изписан на каталога им. Аз имам доста гоблени закупени и ушити от там. Ако трябва да съм откровена предпочитам сама да си комплектовам. Разликата м/у оригиналният вилеров и набраният от мен е следната , конците в техните комплектовки остават след ушиването на гоблена , тяхната панама е малко по рехава от нашта и според техните инструкции 1:2 се шие с четири ката , а 1:1 с три , но пък очертанията на панамата е с много бледо жълти линии и това много дразни на изкуствена светлина . Конците в комплектовките са им anhоr и около 15 % DMC /мойте комплектовки бяха такива, копувани са ми от 1996 г. до 2000г./сега фирмата има нови собственици и не знам как е , и последната разлика според мен са схемите , те са на един лист , независимо колко е голям размера на гоблена , освен ако има детайл, те са на оделен лист - едноцветни или в червено и черно.
    Мисля , че няма кой знае колко плюсове в полза на оригиналната вилерова опаковка , така , че аз вилеров гоблен от тук нататък ако ми се дошие бих си го комплектовала сама.

  7. #22

    Подразбиране

    Имам над десет Вилерови комплектовки. Все още не съм ушила всички. Конците винаги остават, панамата няма нищо общо с българската, не се разкривява толкова много при шиене. Предпочитам винаги оригиналите.

  8. #23

    Подразбиране

    Много е сладко да шиеш оргинал wiehler, но малко от нас могат да си го позволят-
    например хубавата мадона или 3660-5 струва 68,55 ЕВРА без транспорт и застраховка до България. Което значи 138 лв + транспорт... Аз си я имам ушита с DMC и е страхотна - комплектовката беше 48 лв - страхотна цена за тази красота...
    Ако успея да я прикача - вижте я дали ще я познаете, че не е оригинал.

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Не във всички комплектовки по Вилер има драстични разлики, но някои доста се отличават, за себе си аз твърдо съм решила Вилер да го шия само в оригинал.

  11. #26

    Подразбиране

    Привет!
    Аз има мпроблем с липса на конци за един гоблен, но не от недостиг, а са загубени. Гоблена е оригинал, купуван преди 100 год ( демек не знам кога, но е сигурно, че е отдавна). Аз писах и в раздел "Въпроси и отговори", не бях видяла тази тема. Не знам къде е по-подходящо да питам. Ако някой е бродирал "Благословена жътва" и има остатък от 3 цвята, моля да ми пише.
    Иде реч за този гоблен:

    http://www.wiehler-gobelin.com/harve...ml?language=en

    Предварително благодаря!

  12. #27

    Подразбиране

    Аз също имам Сияйната богородица оригинал и хич не се заблуждавай,че с дмц е същата.Цветовете на облаците ,дрехата са багрени поръчка специално за нея(така работеха Вилер преди) ,а да не говоря за лицето- излъчването е различно от адаптацията в дмц. Всеки е свободен да си преценява сам какво да шие,изказвам си мнението.

  13. #28

    Подразбиране за лятна идилия

    Момичета,искам да попитам гоблена“Лятна идилия“комплектовка на Вилер ли е?От къде мога да поръчам готова и добра комплектовка?

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nenynp Виж мнение
    Момичета,искам да попитам гоблена“Лятна идилия“комплектовка на Вилер ли е?От къде мога да поръчам готова и добра комплектовка?
    http://www.wiehler-gobelin.com/summe...ml?language=en
    този ли имаш предвид?
    можеш от сайта да го поръчаш директно http://www.wiehler-gobelin.com/ или от www.coatsbulgaria.bg

    извинявай, едва сега видях, че си в Испания и остава само варианта за поръчка от сайта на Вилер
    Редактирано от rodich : 11.10.2009 в 19:59.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Ето я хубавицата http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=813
    без коментар


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •