Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 75
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Ако имаш познати в Германия - цената е 411.32 ЕВРО и ако те ти я донесат в куфара - излиза 823 лева. Аз поръчвах 2 други модела от сайта на ВИЛЕР и транспорта и застраховката на митница, като дойдоха беше още 30 евро.... Но пак излиза по-евтино от Коатс ! Прецени си какви пари си готова да дадеш - един 95 % дублаж с ДМЦ /с цветна схема / ти излиза 175 лева ! Ако държиш да шиеш оригинал - 823 лева!
    kati а как да се снабдя с такъв 95% дублаж - разликата м/у 175 и 823 лв не е малка

  2. #47

    Подразбиране

    Здравейте, търся схема на вилеров гоблен 1630-BIRKENHAIN за една приятелка, която от години е загубила и не може да си довърши гоблена. Моля ви ако някой я има да пише.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhanka Виж мнение
    Здравейте, търся схема на вилеров гоблен 1630-BIRKENHAIN за една приятелка, която от години е загубила и не може да си довърши гоблена. Моля ви ако някой я има да пише.
    Къде да го изпратя?
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  4. #49

    Подразбиране

    Почитател съм на Вилер.
    Наскоро уших Нощта-комплект от нета.
    Сега търся схемата на Денят-или вариант да го закупя като комплектовка.Упътете ме и ме посъветвайте какво да правя.

  5. #50

    Подразбиране Вилер-денят

    Здравейте,
    След като сте ушили оигинал и имате мостри,най-евтино ще ви излезе да пуснете в заявки молба за схемата и по мострите да си купите конци.Няма да стане по-лош гобленът ви.А иначе,можете да си поъчате от фирма "Коутс"да ви го внесат или чрез нета -направо от Wiehler-влезте в сайта им и вижте колко струва.

    http://www.wiehler-gobelin.com/sha

    Поздрави
    Masha

  6. #51

    Подразбиране

    каква митница, нали сме в ЕС, няма мито. аз вчера звънях да питам за транспортните на Сиси, за една съфорумка, казаха ми 5,50 евро. сега се сещам, че и ако имаш познат с фирма, можеш да вземеш гоблена без ДДС и да падне цената доста

  7. #52

    Подразбиране

    Извинявай, че се включвам, но сьм порьчвала от сайта на Вилер
    http://www.wiehler-gobelin.com/-c-13.html?language=en

    там твоят гоблен струва 94.20 Евро+транспорт. Изпрати им запитване за този гоблен колко ще ти е траспорта до София, БГ и те веднага ти отговарят подробно. Транспорта до Столична митница ще ти е 2-3 ЕВРО /при мен беше този порядьк/ и си го взимаш като дойде. ВИЛЕР искат предварително банков превод по тяхната сметка /естественно/, и до 10 дена го имаш гоблена.
    На митницата имаш изненада още 30 евро и готово! Скьпичко.... според мен!
    Редактирано от Ирка88 : 15.04.2010 в 16:33. Причина: добавяне

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Извинявай, че се включвам, но сьм порьчвала от сайта на Вилер
    http://www.wiehler-gobelin.com/-c-13.html?language=en

    там твоят гоблен струва 94.20 Евро+транспорт. Изпрати им запитване за този гоблен колко ще ти е траспорта до София, БГ и те веднага ти отговарят подробно. Транспорта до Столична митница ще ти е 2-3 ЕВРО /при мен беше този порядьк/ и си го взимаш като дойде. ВИЛЕР искат предварително банков превод по тяхната сметка /естественно/, и до 10 дена го имаш гоблена.
    На митницата имаш изненада още 30 евро и готово! Скьпичко.... според мен!
    Kakvi 30 evro na mitnicata pri pokupka ot Germany - tova e ot evropeiskia sauz - tam niama obmitiavane na nishto, a dds e v tcenata i si ia platil osht epri pokupkata

  9. #54

    Подразбиране

    Моят опит е от май месец 2009 г. - с мен бяха две приятелки, /единия гоблен беше за тях/ и при получаването си ме наградиха с тези 30 евро и документ ми издадоха дори... Ако намеря бележката - ще видя точно дали е ДДС или застраховка... Но не сьм писала МД . Предполагам, че ти си по-запозната от мен - ние вече ги забравихме тези Екстра пари...

  10. #55

    Подразбиране

    нещо са те изпързаляли нашите митници няма нито ддс, нито застраховка, нито мито. още повече, че това са големи писма, които не би трябвало изобщо да се взимат от митница.

  11. #56

    Подразбиране Казанската Мадона

    Много се радвам, че сте подхванали тази тема. От два месеца влизам във форума и четох какво ли не. Не искам да засегна никой, но считам също, че доста от комплектованите гоблени от български фирми са доста несполучливи. Шия Холандската воденица. Чух мнения по магазините за продажба на гоблени, че дали моделът е от 23 или 21 цвята, нямало никакво значение...
    Благодарение на Росица от Видин и още няколко отзивчиви дами от форума , успях да стигна до оригинална комплектовка.
    Иска ми се да ушия Казанската Мадона, но по Вилеров модел и конци. Ако някой може да ми помогне, ще му бъда безкрайно благодарна.

    Е-майл :dessislawa@gbg.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    нещо са те изпързаляли нашите митници няма нито ддс, нито застраховка, нито мито. още повече, че това са големи писма, които не би трябвало изобщо да се взимат от митница.
    Точно така. Аз имам няколко поръчки и нито една от тях не е идвала на митница. Взимам си ги от пощата. Това, което може да е станала, ако си поръчала повече /ако обявената стойност е била много голяма/ тогава да са те обложили с ДДС
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  13. #58

    Подразбиране

    ама ДДС за европейският съюз няма. то си е включено в цената на продукта

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    ама ДДС за европейският съюз няма. то си е включено в цената на продукта
    Верно, че не би трябвало да има. А защо идва на митница тогава? Незнам какво може да е, но девойката едва ли лъже.
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    аз не казвам, че лъже, а че са я хванали за канарче

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •