Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 75 от 75
  1. #61

    Подразбиране

    И аз съм поръчвала от тях и пратките ми ги донесоха в къщи.

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zveti Виж мнение
    Верно, че не би трябвало да има. А защо идва на митница тогава? Незнам какво може да е, но девойката едва ли лъже.
    Много често пратките от чужбина, независимо дали са от страни от ЕС, в България се дават от гише Митница в пощата. Аз като изпращам от Австрия неща за роднините понякога им ги дават като обикновен пакет, а понякога минават през митницата. И аз се възмущавам (до сега не са плащали нищо), но българска му работа.

  3. #63

    Подразбиране

    Здравейте, като ви чета мненията - май наистина сме канарчета - опитах се да си намеря документи - но може да са останали в моята дружка , а тя живее в USA... Говорихме по скайпа и тя е сигурна , че на документа е било застраховка, ние взехме пратката от гише на USP поща на столична митница, без митническа декларация... Но писаха документи , с печат и т.н... Както и да е , няма да плачем сега Метнали са ни, Здраве да е ! Аз ходя често по митници - но си имам работа с внос от USA, с ЕС не съм наясно и явно са ни прецакали....

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Здравейте, като ви чета мненията - май наистина сме канарчета - опитах се да си намеря документи - но може да са останали в моята дружка , а тя живее в USA... Говорихме по скайпа и тя е сигурна , че на документа е било застраховка, ние взехме пратката от гише на USP поща на столична митница, без митническа декларация... Но писаха документи , с печат и т.н... Както и да е , няма да плачем сега Метнали са ни, Здраве да е ! Аз ходя често по митници - но си имам работа с внос от USA, с ЕС не съм наясно и явно са ни прецакали....
    За съжаление на всеки се е случвало да го направят на маймуна, независимо дали държавните служители или "приятели". Както казвам в такива случаи - "Плюй и забрави!"
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Аз шия много отдавна и повечето от гоблените ми(големите) сами вилерови - просто защото на времето нямаше никакви други. Преди 7-8 години стария собственик действително ги сортираше само с МЕZ и гоблените му бяха безупречни. Но откакто новата собственичка сортира не е същото. Тя сортира пейзажите само с ДМС и Анхор, а ако има лицеви слага от старите МЕЦ. Миналата година поръчах от фирмата 4 гоблена и това е моето мнение. От последните са Джули и Кони и нейната книга - вж. мойта страница.

  7. #67

    Подразбиране вилер

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.
    Здравейте!Видях поста ви и макар със закъснение,ако имате възможност ,бихте ли ми изпратили Вилеровите схеми и номера на ДМЦ на "Сватбеното пътешествие" и "Деца с козичка".Благодаря предварително irenapp@abv.bg

  8. #68

    Подразбиране

    Аз издирвам Гетсиманската градина. Последно се сдобих със схема на Казанлък, но без ключ

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Момичета, вече имаме повечето оригинални схеми на Вилер.

    По евтино ли е ако поръчате оригинална схема, отколкото да се купят само конците ДМЦ или Анхор?

    Ако мога да помогна с някоя схема кажете...какво е това хиляда лева, триста лева...както си решите.
    Мога ли да помоля за ключовете за Лунната (Хитлерова) зима, Воденицата на Буше, Зелената (Вестфалската) воденица, Ковачницата, Холандската воденица, Старата зима и новата пролет. Благодаря предварително: gal_ps@yahoo.co.uk

  10. #70

    Подразбиране

    търся номерата на конците на сватбеното пътешествие -katq1953@abv.bg

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте
    Търся от приятелки схема на вилеровите Денят и Нощта ,но без успех надявам се ако някой има схемите с ключ за конците ще се радвам да сподели eli425@abv.bg.Благодаря предварително дано тук ги намеря най накрая

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli425 Виж мнение
    Здравейте
    Търся от приятелки схема на вилеровите Денят и Нощта ,но без успех надявам се ако някой има схемите с ключ за конците ще се радвам да сподели eli425@abv.bg.Благодаря предварително дано тук ги намеря най накрая
    Здравейте. моля Ви да си постнете молбата в темата за Заявки и да прикачите снимка. Благодаря Ви!!!

  13. #73

    Подразбиране

    Ok извинявам се за което няма да се повтори

  14. #74

    Подразбиране

    Здравейте започнах гладиолите на Вилер имам и схемата но дъщеря ми я заля с кафе и сега не всичко се вижда ако може да ми помогнете ще е супер ,благодаря предварително verahristova7777@gmail.com

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от vera7777 Виж мнение
    Здравейте започнах гладиолите на Вилер имам и схемата но дъщеря ми я заля с кафе и сега не всичко се вижда ако може да ми помогнете ще е супер ,благодаря предварително verahristova7777@gmail.com
    Само идея - правете копие на схемите като шиете ;-)
    Така, ако ще да пие кафе, ако ще да се зачертават знаци на ушитото, винаги ще има резерва
    Потърсете схема в темата "БЕЗПЛАТНИ СХЕМИ" + снимка
    Редактирано от rodich : 18.10.2015 в 22:21.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •