Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Smile Моята скромна колекция

    Здравейте,от доста време посещавам този прекрасен форум и се радвам на вашите красиви гоблени(приемете моите поздравления),ето и аз се реших да покажа моята скромна колекция.Радвам се,че ви има за да мога да я споделя с вас .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 23.07.2009 в 22:58.

  2. #2

    Smile

    Ето още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Доста време не съм писала защото нямах какво да ви покажа,но сега пак съм на линия с няколко дребосъци.Ето ги и тях.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 03.09.2009 в 16:31.

  4. #4

    Подразбиране

    Още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 03.09.2009 в 16:31.

  5. #5

    Подразбиране

    А над тези се трудя в момента
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Тези несъм ги показвал.Теменужките е първото ми гобленче на него се учих да бродирам.Отидох в магазина купих го и започнах без никаква идея какво трябва да правя(просто нямаше кой да ми покаже).Сигорно се вижда от снимката,че прозира химикала с който разгрофих панамата,но така пак си го харесвам нали е първия.Розата е другарче на жълтата роза,нея ще я връщам за смяна на паспартуто с по-широко защото се вижда логото на Lanare.Малко се улях с обясненията,извинете за което.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 05.09.2009 в 13:10.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте отново, вече мога да се похваля с първия готов малък модел на Дименшън.Оше не съм го изпрала и изгладила и бързам да ви го покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  8. #8

    Подразбиране

    Етоме отново с две малки гобленчета.Жабките са на дименшън а другото е на пермин.Дори не съм ги искъпала и подсушила и бързам да ви се похваля.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 17.09.2009 в 14:55.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  9. #9

    Подразбиране

    Ето нещо ново от мен.Модел е на Дименшън но подбора на цветовете е мой с конци каквито имах в наличност.Дано да ви харесва.Оригинала е с паспарту.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  10. #10

    Подразбиране

    А тези са стари но вече в рамки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  11. #11

    Подразбиране

    Дойде време да ви представя вече готова Мадона Долороса,испрана и изгладена.Това е първия гоблен на Солария който шия и макар да е с размери 13.5 на 17 см. ми се видя доста труден.Паралелно с този шия още един гоблен на тази фирма-Дева Мария разработка по картина на художника Пиер Прюдон.Резултата до момента е също толкова красив.Надявамсе скоро да ви покажа и него.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте,орхидеите са любимите ми цветя и искам да ви покажа едни които токущо завърших . Модела е на Ланарте и със сигорност е познат на много от вас.Имам комплекта от доста време и риших,че вече е време и за него.Снимката не е много добра за което се извинявам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lealya : 07.11.2009 в 17:16.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  13. #13

    Подразбиране

    етоме отново след месец затишие .Да не си помислите че само
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте,от доста време не съм писала ,но имах проблем с компюта а и нямаше с какво да се пхваля.За сметка на това ви четях и се радвах на вашите красоти.Сега проблема е отстранен и бързам да ви представя първото си за тази година гобленче.Избоцках го за два дни ,подбора на цветовете е мои(схемата е на дименшън).
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,представям ви новото попълнение към моята колекция-"Eсенен ден"на Чарiвна мить.Снимката нее мнага добра.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •