Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Привет на всички!

    Казвам се Кристина и съм от Пловдив, но от 7 години живея в САЩ. Страст ми е всичко което може да се сътвори с конец и игла. Попаднах случайно на този форум преди няколко дни и бях запленена. Моля , приеметеме сред вас ! Просто сте невероятни! Харесват ми темите които разисквате, идеите които имате а да не говорим за сътвореното от вас. От много гледане на вашите прекрасни гоблени забравих за моя

  2. #2

    Подразбиране

    Krisdim!
    Добре дошла сред нас!Радвам се ,че не съм единствената ,която жевее в САЩ!Тук ще намериш много интересни идеи, красоти и приятели разбира се!!!!!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Здрасти и добре дошла!!!
    Особенно ми е приятно, че си от нашия град.
    Щом обичаш всичко с игла и конец- наистина мястото ти е тук. Не се притеснявай да питаш, ако нещо те интересува. Всички тук са много приветливи, лъчезарни и отзивчиви.
    Приятно прекарване в нашата компания.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #4

    Подразбиране

    Здравей, Криси!И аз съм от Пловдив.Добре дошла между нас!

  5. #5

    Подразбиране

    Криси! Аз не съм от Пловдив, но се радвам, че си сред нас. Със сигурност времето ти за шиене ще понамалее, но се надявам с нас да ти е забавно, пък и да ушиеш много нови гоблени. Не забравяй да ни ги показваш!

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас!

    Гарантирам ти, че тук ще ти е много интересно и ще се насладиш на много красота!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте.Аз съм нова,от няколко дена съм в сайта и ми е много интересно.Казвам се Люси и съм на 40 год.Шия гоблени от 10 г.Тук всички модели са много хубави и интересни.

  9. #9

    Подразбиране

    Добре дошли,Криси и Люси

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет и от мен Добре дошла и приятни часове сред нас дано ти остане време за шиене

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •