Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 82
  1. #16

    Подразбиране

    Преди време пих три месеца Мерц, но не останах доволна.Чух за Ревалид, но исках да чуя мнение на хора които са го ползвали и са доволни.Дори ходих в аптеката да питам.Наистина е скъпичко, но щом ми го препоръчвате така и то от три места наистина ще прежаля някой лев и ще си го купя защото ноктите ми са в трагично състояние.Дори смятам да последвам съвета на Мylli и да си го купувам на блистерчета.Благодаря ви за отзивчивостта
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  2. #17

    Подразбиране

    Може ли да ми кажете коя е фирмата производител на Ривалид,защото и аз смятам да си го купя.Когато бях малка имах един отвратителен навик и заради него ноктите ми сега са в плачевно състояние

  3. #18

    Подразбиране

    На блистера пише Ewopharma.

  4. #19

    Подразбиране

    Благодаря много,Скарлет

  5. #20

    Подразбиране

    Аз си мисля че този продокт беше разработка на някаква швейцарска фирма на която забравих името. Но по лиценс го призвеждат още на няколко места /не съм сигурен/

  6. #21

    Подразбиране

    Дано да ги продават и тук,че преди време ми препоръчаха някакви френски витамини за напълняване,но май ги има само в България

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте! Разбрах, че някои от вас имат проблеми с ноктите и косата. Аз съм на 34 години и също имам подобни проблеми,уви! Чел ли е някой нещо за уринотерапията? Аз нищо не съм пробвала от това, но наскоро ми попадна статия, че урината / обработена при дадени условия/ на децата в пуберитета има много хормони и се прилага доста често при такива случаи / не говоря да се пие и разни такива / Споделете ако сте чували нещо такова! Вече се чудя какво да правя!

  8. #23

    Подразбиране

    Tъй като от доста години си стоя в къщи и имам време да чета вестници и списания, а и от своя опит, знам , че косата пада на определени периоди, например - ранна пролет или есен. Освен това, стоматолозите казват,че когато човек има болни зъби косата също пада/ аз имам този проблем от малка/. А за ноктите знам, че по тях се познава кога един организъм е здрав или болен
    / май темата не е много приятна/. :? А доколкото видях между нас има лекари, нека и те да кажат нещо по въпроса
    ..::Gobelin World::..

  9. #24

    Подразбиране

    майка ми пие различни витамини и аз покрай нея съм забърсвала хапчета да си пийвам за профилактика но въпреки разнообразието много ми се лющят ноктите...и то при мен е много гадно,защото се отделят пластинки и само като ги видя че почват да се нацепват и просто...
    Скарлет,може ли да те питам,за да не се омацам,с памуче ли се натъркват с йод или се излизат 1-2 капки или? :?

    Иначе моето хоби е спортната стрелба ...тренирах това близо година и половина,но треньора ми беше доста тираничен и затова бях принудена да се откажа,но все още понякога ме наляга носталгия...все се каня да отида да пострелям за удоволствие,но нямам много време...

  10. #25

    Подразбиране

    sweety,аз използвам клечиците за почистване на уши.Потапям частта с памук в шишето и намазвам един нокът,после потапям и намазвам втори и така....Много е удобно,защото не се цапаш.

  11. #26

    Подразбиране

    Други хобита :?
    Книги, кръстословици ако има време.
    Преди години плетях много, но сега никой май не иска домашни плетки, включително и аз и затова плета по-рядко. Също и шия, дрехи имам предвид.Мисля,че съм добра шивачка, но ако имам готови кройки. Трудно ми е сама да ги правя и ако се налага опирам до приятелка.
    Друго - туризъм.Децата сме ги повели от малки, зарибихме и зетя, а живот и здраве се надявам след 2-3 години да поведем и внука /сега той е само на 1 г.и 7 месеца/.

  12. #27

    Подразбиране ЗДРАВЕЙТЕ

    Момичета, опитвали ли сте да пиете Геритамин (това е витамин А и витамин Ф) - за ноктите и косата, става въпрос. На мен преди 2 години ми се наложи да го пия след като прихванах от децата варицела и той много ми помогна да изчистя белезите от кожата. Но какво беше учудването ми като обърнах внимание на ноктите (по принцип нямам проблем с тях) - станаха много здрави и въпреки "домашния слугинаж" имах маникюр от около 6-8 мм. Опитайте - със сигурност поне няма да ви навреди, още повече, че сме в началото на зимата и гнусните настинки и грипове.

  13. #28

    Подразбиране

    Геритамин-а е страхотна комбинация за косата, ноктите и кожата/подобно на Ревалид, Мец /, но да внимават хората, който имат проблеми с натрупването на килограмите. Незнам как действа :? , но спомага за натрупването на килограмите.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  14. #29

    Подразбиране другите ми хобита

    За ноктите не знам, но за косата аз използвам следното:
    Елексир №19 на Хлебаров разтварям 40 капки в 50 мл вода и си намазвам косата-корените.Стоя 1-2 часа докато се стопли водата в бойлера, измивам я с шампоан Сара от аптека и я поливам с чемерика- сварена по описанието на пакетчето, без да се облива с чиста вода, остава си с водата от билката.Пише че билката е отровна и е добре да не се гледа да не влезе в очите.Ако влезе- да се измият веднага.
    От 5-6 години през есенния сезон ми пада много косата, не знам на какво се дължи.Пробвах доста неща - без ефект.Накрая една позната ми препоръча това, на мен лично ми помага.Правя го около един месец, когато си мия косата- 2-3 пъти седмично.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    От лекари знам, че есенно време е нормално да има косопад, но в рамките на нормалното/ ако не се лъжа до около 70 косъма на ден/.
    На мен лично ми помага и Стимуланта за коса на фирма " Икаров" - това е смес от :бадемово,розмариново, лавандулово, бергаментово масло, иланг-иланг, бял равнец, коприва, латинка, вит.Е, вит.С, и Лецитин. Цената е около 4лв за 125 мл и понеже е мазно изкарва много време.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •