Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 82
  1. #31

    Подразбиране

    Аз също ползвам прокуктите на Икаров. Косата ми е много суха и почти всеки път преди да я измия я намазвам обилно с масло и стоя така колкото може повече време. След това я измивам с шампоан и балсам и не си личи изобщо , че е имало нещо мазно върху нея
    А за хобитата освен шиенето обичам да рисувам /или да разглеждам картини/, плета на всички видове куки, имам 3 деца / 2 мои и едно на свекърва ми/, два папагала, натоварена работа и тн.

  2. #32

    Подразбиране angelcheto_kiss

    zdraveite,az sega piq merc za noktite,no naistina imam savsem malak napredak.dori nezabelejim.prosto iskah da spodelia!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    На мен хоби са ми всякакви ръкоделия - освен гоблените: една, две, пет куки, разни бродерии, поанлас и какво ли не. Но сега нямам много време за това. Обичам и кулинарията, особено да правя разни сладкиши и торти. Компютърът, естествено, също ми е хоби - интернет, игри... Такива работи.

  4. #34

    Подразбиране

    Маринера, би ли ме светнала какво беше това ПОАНЛАС? Мисля, че някога накъде съм го чувала, но нямам никакъв спомен за какво ставаше въпрос?

  5. #35

    Подразбиране

    ПОАНЛАС е това :wink: .
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  6. #36

    Подразбиране

    Благодаря, Ганима ! Сетих се за какво става въпрос
    Но не бих се захванала да направя нещо такова, вижда ми се прекалено "връткаво"
    За сега ми стигат гоблените и от време на време - плетене.

  7. #37

    Подразбиране Здравейте

    За мен освен гоблените/но те не са ми хоби/,другото любимо занимание са
    ЦВЕТЯТА,като зимно време не можеш да се разминеш в къщи; имам канарче,аквариум с рибки/нали съм риба/, страшно много обичам да ходя на риболов...Друго любимо занимание е природата-било разходка или почивка...Преди години шиех сама дрехите си,плетях на две куки разни неща,бродирах карета,но сега всичко това се замени с гоблените...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  8. #38

    Подразбиране

    Много обичам животни в момента имам сиамска котка ,нищо че прави постояно пакости много си я обичам.Също така имам много цветя които може да се каже че се гледат сами ,аз просто ги засявам и от време на време ги поливам.Другото ми хоби е да чета книги но откакто дойде демокрацията хубавите книги изчезнаха и ми е все по трудно да намеря нещо което си заслужава да прочета.

  9. #39

    Подразбиране

    Обичам да готвя

  10. #40

    Подразбиране

    Друго хоби са ми цветята.Ето ги ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    и тези ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    те по принцип са малко позаспали сега...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43

    Подразбиране

    ...и тези ...лимончето си го захванах от семка ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    и на финала ....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цветята ти са чудесни ,я кажи как накара коледната звезда да цъфне защото моята не само че не цъфна ами направо взе че изсъхна.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •