Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 82
  1. #46

    Подразбиране

    Ох, и моята Коледна звезда "издава багажа".Ако има нещо специално в отглеждането и,моля споделете...

  2. #47

    Подразбиране

    Коледната звезда я видях в един цветарски магазин точно преди Коледа и си беше цъфнала .За догодина ще видим какво ще стане .Преди имах стана голямо цвете ,но както при теб не цъфна .Това ,което знам е ,че се поставя на тъмно място около 40 дена и тогава цъфтяли.Друг е въпроса ,че видях и такава, която си е цъфнала точно до прозорец ,подложена на пряка светлина .Възможно е да е от значение това ,да не й се променя местоположението.

  3. #48

    Подразбиране moeto drugo hobi

    Skarlet,kolednata svesda e ednogodi6no rastenie.Na drugata godina na prolet triabva pak da se sadi.Satova listata i stavat taka,kato poviahnali.

  4. #49

    Подразбиране

    Коледната звезда не е едногодишно растение; в Мексико това всъщност е дърво, цялото окичено с множество "коледни звезди". :wink:

    Начинът да се накара растението да цъфне е не само да се държи на тъмно, но да се спазва режим от 16 часа пълен мрак и 8 часа светлина. Мисля беше за период от 40 дни. Не съм опитвала, твърде голямо слугуване е. Цъфтяла ми е на следващата година и без специални грижи, но през лятото. Растението, обаче, не беше компактно и красиво като новозакупените.

  5. #50

    Подразбиране

    Имам коледна звезда, която расте от миналата година, но не цъфна тази зима. Една приятелка е на мнение, че не е цъфтяла, защото не е подрязвана. А пък и нали пише за тях, че трябва да им се осигурява пълен мрак по 16 часа на ден около два месеца, преди коледа...

  6. #51

    Подразбиране


    Хобита имам си доста освен гоблените в последно време плета шапки шалове започнах заради щерката .А това лято си направих чанти (слабост са ми ) плетени и украсени със бродерии .Мисля че станаха успешни защото обрах доста погледи и сумати народ ме питаше от къде съм си ги купила .

  7. #52

    Подразбиране

    Ами що не вземеш да ни ги покажеш :?

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000
    Ами що не вземеш да ни ги покажеш :?
    А,може и нас да научиш,че като ги видим,ще ги харесаме и..................




    Нали тук всички сме от кръжока "бързи,смели,сръчни" ръчички.

  9. #54

    Подразбиране

    Снимах ги и се опитах да ги изпратя но нищо не стана
    помощ

  10. #55

    Подразбиране

    Пиши ми на ЛС и ще се опитам да помогна.

  11. #56

    Подразбиране

    освен с гоблени, обичам да рисувам с темперни бои и да експериментирам разни неща.Не че съм кой-знае какъвхудожник но ми харесва .Но повече обичам гоблените.За рисуването.Когато някой гоблен е вече готов си го изрисувам и върху стара керемида предварително пробита.с дрелка. За да стане релефна рисунката предварително нанасям върху керемидата бялгихс / гихс сатен / и съхне няколко дни , така и цветовете са по-ярки.

  12. #57

    Подразбиране

    освен с гоблени, обичам да рисувам с темперни бои и да експериментирам разни неща.Не че съм кой-знае какъвхудожник но ми харесва .Но повече обичам гоблените.За рисуването.Когато някой гоблен е вече готов си го изрисувам и върху стара керемида предварително пробита.с дрелка. За да стане релефна рисунката предварително нанасям върху керемидата бялгихс / гихс сатен / и съхне няколко дни , така и цветовете са по-ярки.

  13. #58

    Подразбиране

    Катя , много ме заинтригува с тези керемиди
    Би ли показала снимка
    Аз навремето също рисувах и исках да ставам художничка -
    неосъществена мечта
    Но вече не ме тормози, че не съм - нали си имам и друго хоби

  14. #59

    Подразбиране

    ето ги
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    имаше и други но ги подарих а това е последната
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •