Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 82
  1. #61

    Подразбиране

    И да не забравя много благодаря на Алис за помоща без нея нямаше да успея
    БЛАГОДАРЯ

  2. #62

    Подразбиране

    Melekper adem, много се радвам, че помести снимките успешно! Остава да разкажеш от каква материя са бялата и пъстричката чанта. Бялата е много шик!

  3. #63

    Подразбиране

    Ооо, Колко са хубави!

    Така , от снимките, и на мен май бялата ми се набива на очи, но пък другите също си имат своята красота. Бродираната е много елегантна, докато другата изглежда мека и приятна за докосване.
    А и аз обичам такива , земни цветове.

  4. #64

    Подразбиране

    Мелекпер, би ли дала малко указания за изработката?
    Страхотни са, особено бялата и последната - кафеникавата.

  5. #65

    Подразбиране

    Радвам се че ви харесаха
    И бялата и кафеникавата са от прежда .Сега вече има много красиви прежди .
    На бялата харесах чанта само заради дръжкити и я покрих със прежда от тази прежда има много цветове.Решила съм да си направя поне още един цвят но не му е дошло времето.
    А на кафявата и уших хастар от здрав памучен плат защото преждите са меки и ефирни и увисват.

  6. #66

    Подразбиране

    Много красиви чанти.Браво!

  7. #67

    Подразбиране

    Видях чантите и съм възхитена. Виждала съм чанти , плетени на една или две куки , но тези са доста по-красиви и елегантни от тях. Браво на теб! Би ли споделила малко по-подробно опита си. Не те карам да навлизаш в подробности . Просто кажи на колко куки и има ли някаква тънкост.
    Иначе хобитата ми са подобни на вашите.И аз отглеждам цветя, падам си по компютърни игри и ровене из нета с повод и без повод, обичам да готвя,летувам по 2-3месеца с каравана на плажа и обичам свободата под всякакви форми. Мразя ограниченията във всичко и най-вече в мисленето.Преди рисувах .Само графика .Обичам да правя доста неща. Напр. никога не оставам без книга за четене. В момента чета Дънов.

  8. #68

    Подразбиране въпрос

    Лелеееееее,чантите са страхотни! !Моите поздравления.Имам приятелка която също прави чанти,но толкова красиви не бях виждала.А как се изработват-плетенето,дръжките,хастар.............
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  9. #69

    Подразбиране

    Благодаря за добрите думи .
    А за плетените чанти плетени са две куки в зависимост от преждата целта е да се изплете гъстичко за да не прозира хастара .гладка лицева .
    зрав хастар дръжките също от здав плат и се облича преждата.
    Трябва да пипнеш за да разбереш че е от прежда .
    Имам толкова много идеи че не знам кога ще ги реализирам.

  10. #70

    Подразбиране


    Обичам да чета,като се затопли времето да си изкарам и карам бегача,цветята си в апартамента и домашните любимци.(разбира се и шиенето на гоблени :wink: )

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #71

    Подразбиране ОБИЧАМ

    ОБИЧАМ ДА ЧЕТА КНИГИ,ДА СЛУШАМ ХУБАВА МУЗИКА,ДА ГОТВЯ,ДА ПЛЕТА,ДА ОТГЛЕЖДАМ ЦВЕТЯ ,ОБИЧАМ ПЛАНИНАТА И ЗАТОВА ОЩЕ В ПЕТЪК ВЕЧЕР ЗАМИНАВАМЕ ТАМ. :wink:
    katya ivanova

  12. #72

    Подразбиране

    Обичам да творя в кухнята,да се занимавам с цветята ми,за всички празници украсявам апартамента с най-различни декорации,които правя сама,обичам много да украсявам шишета! Обичам разходките в планината,Бургас и морето.Обожавам плюшената ми котка! :? :?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #73

    Подразбиране

    O6te 2 snimki!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  14. #74

    Подразбиране това котка ли е?

    blue_bouble това котка ли е1 или котарак? и в двата случая е много хубав/а
    katya ivanova

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Котка е!Казва се Меги и вече е на 6 годинки!Радвам се че ти хареса!Много е гальовна!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •