Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 82 от 82
  1. #76

    Подразбиране

    освен да шия гоблени обичам да чета , да се ровя из нета , да готвя , плета и да се разхождам в планината.

  2. #77

    Подразбиране

    Аз обичам всеки почивен ден да бродя из планините по-далеч от "туристите" или из блатата, за да гледам птици. Много често се придвижвам с колело, но със сигурност в планините е по-зор.
    Също така обичам да се връщам към старото си занимание - народните танци, но за това вече е необходимо да имам и добра компания
    Наред с това върви и любовта ми към кавала. Посвирвам си, уча се, пеем и танцуваме
    Много сериозно хоби ми е кулинарията Нямам нужното свободно време, за да творя шедьоври, но с голяма любов приготвям сладко и соленко.
    Имам и някои занятия като доброволец към неправителствени организации с цел подпомагане на хора в нужда, различни проекти, различни казуси и истории, но каквото мога давам от себе си.
    Откакто се помня събирам музика и нямам насита, не мога да се спра. Обичам разнообразни стилове, някои от тях доста дефицитни. Постоянно търся и раздавам на търсещите
    Като почти всяка жена се увличам и по домашния уют, който за мен се допълва от цветята. Много обичам, но нямам твърде много място в момента. Въпреки всичко си обгрижвам няколко саксии
    Като че ли това са най-основните ми занимания, които запълват времето извън работа.

  3. #78

    Подразбиране

    Аз пък обичам да чета! Книгите са ми слабост открай време, особено удоволствие ми доставя тръпката да събера всичко на даден автор ...
    Другото ми удоволствие е пътуването - по всяко време и на всякакви места!
    Ако има професия "пътешественик" тя е за мен!

  4. #79

    Подразбиране

    Искрено и благородно завиждам на всички, които отделят време за четене.
    Аз като ученичка много четях. А сега имам желание, но не отделям време.
    Чета само научна литература и мноооого рядко и бавно някоя и друга книга.
    А и с този нет и ТВ книгите събират прах по рафтовете...
    Люска, чела ли си Борис Виан? Това е отдавна търсен от мен автор, но нещо не попадам на него по сергиите.

  5. #80

    Подразбиране


    Няма и да го видиш - той си е висока летва!
    От него имах само един сборник разкази "Човекът вълк" и не ми я върнаха заедно с един друг мой любимец - Хулио Кортасар "Междуетажие". Оттогава книги не давам!
    Виж тук има някои нещица :
    http://vian.hit.bg/prose.htm

  6. #81

    Подразбиране ето ме и мен в темата

    Другото ми хоби е фотография (виж http://photo-cult.com/author.php?aut=rodiit)


    Цитат Първоначално написано от didi71 Виж мнение
    .......... плета на всички видове куки, имам 3 деца / 2 мои и едно на свекърва ми/, два папагала, натоварена работа и тн.
    това с децата е интересно хоби


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #82

    Подразбиране

    Реклама:
    Моето второ хоби е риболова.Много обичаме семейно да ходим по язовирите около Варна и в страната.Моите успехи са по скромни от тези на мъжа ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •