Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 82
  1. #1

    Подразбиране Другите ми хобита

    Ако имате такива,разкажете за тях тук!

    Аз обожавам да рисувам,най-вече с водни бои и пастели,маниак съм на тема фотографийа,влюбена съм в цветята(апартамента ми прилича на джунгла),имам четири мини хамстера и когато не се занимавам с всичко това(включително и гобленарството),плета на една кука roud:

  2. #2

    Подразбиране

    С Динко имаме едни и същи хобита:

    Риболов, плаж, отпуска....отпуска, плаж.....колоездене... кръстословици.. отпуска

  3. #3

    Подразбиране

    Flame,извини ме за неудобния въпрос,но ти мъж ли си или жена

  4. #4

    Подразбиране

    Nadezhda има ли значение възраст, години или пол щом става въпрос за гоблени?
    Прочети предишните ми постове и ще разбереш :wink:

  5. #5

    Подразбиране

    Разбира се,че няма значение

  6. #6

    Подразбиране

    Явно всички имаме сходни фобита и интереси. Като пипна фотоапарата около мен всички започват да бягат - обожавам да снимам Другото което отнема доста от времето ми това са цветята ако попитате мъжа ми ще ви каже че би ги изхвърлил всички - заемали цялата къща - те по земята, а гоблените по стените Обичам и картините- Nadezhda ще направя галерия и ще ти ги покажа не са мое дело :wink:

  7. #7

    Подразбиране

    Другите ми страсти са РС- Games и PS2
    За които нямам и секунда време

  8. #8

    Подразбиране

    Другите ми хобита са КУЛИНАРИЯ и РИБОЛОВ(покрай мъжа ми,а и с още две мъжки чеда,няма място за кукли и тем подобни) .
    Ако може да се нарече хоби-обичам да обръщам особено внимание на външния си вид-прическа,грим,рисуван моникюр и т.н.С две думи съм доста суетна,особено по отношение на килограмите.Изпила съм всичко що съществува на пазара по отношение на отслабването.След второто раждане се боря със 7-8кг.,но вече започнах да им надделявам ,сега останаха около 4кг.за сваляне.
    Обичам много обувките-имам колекция от около 20 чифта само летни чехли и сандали и все искам още и още.......,ако прибавя и зимните,мога да отворя бутик

  9. #9

    Подразбиране

    Други хобита...май са ми множко. Рисуване (навремето рисувах доста пейзажи с маслени бои); графичен дизайн (което когато се наложи); електронна музика и игрички. Казват че съм на "периоди", тоест няколко месеца съм в настроение да шия гоблени, няколко месеца да играя игри.
    В момента съм позарязала игрите

  10. #10

    Подразбиране

    Май наистина всички имаме сходни интереси.И аз обичам много цветята, но за съжаление сме много натясно и мястото е малко.Като си купя мое жилище/надявам се да стане/ ще го напълня с цветя и гоблени Скарлет, много ми хареса изказването ти за обувките.И на мен те са ми слабост.Винаги съм казвала, че ако имам финансовата възможност ще си купувам за всеки тоалет обувки .А що се отнася до рисувания маникюр и аз съм му фенка,но за жалост ноктите са ми много меки и се делят.Опитвала съм какво ли не, но уви.....Рядко успявам да задържа маникюр.Ако някой знае цяр моля да го сподели.Пила съм и витамини и какво ли не.

  11. #11

    Подразбиране

    Гост,веднага ти давам съвет.Преди да сложиш лак,намажи ноктите си с йод.Отгоре лака и не се вижда,че ноктите са кафеви.Това много ще ти помогне.Мажи ноктите с йод поне два пъти седмично.

  12. #12

    Подразбиране

    Госта съм аз.Скарлет аз сигурно съм трагичен случай След като родих и си бях у дома се мазах с йод.Пръстите ми бяха пожълтели.Срам ме беше да се покажа навън и успех нулев Чух за бирена мая на хапчета, че помагала, но съм чувала и че от нея се пълнее и не ми се ще да имам здрави нокти за сметка на повече килограми
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  13. #13

    Подразбиране

    darri,аз пия и Ревалид.Много съм доволна,заздравява и ноктите и косата.

  14. #14

    Подразбиране

    И аз пих Ревалид преди време, не е много евтин но има ефект.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    darri оптай със Ревалид, аз го пия във момента заради косата, но ефекта върху ноктите е видим. По принцип използвам постоянно заздравител за да не се чупят, а сега откакто го пия не съм слагала нищо, а ноктите ми са здрави и нямам никакви проблеми, по принцип не е задържително да се изпие цяла кутийка, аз си взимам по 4 блистерчета и след това почивка и след време пак и така.....иначе ми излиза доста соленичко :?

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •