Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране въпрос към всички?

    Чета Ви изказванията и съм направо възмутена. Може някой пак да се изкаже че наливам масло в огъня, но имам един въпрос към всички Ви: Вие само заради Astrelaan ли влизахте /понеже се отзоваваше и даваше схеми на кой каквото поиска/ или заради самия форум, за срещите с другите, за разговорите, които се провеждаха? Ами как може да оплювате най-долно място, където сте били доскоро? Необходимо ли е това? Ами като не Ви харесва не влизайте, не пишете. Влизайте там, където Ви е приятно, и където никой не Ви пречи, но не е нужно да правите такива изказвания и да насъсквате всички. Извинявам се, ако съм засегнала или обидила някой, но..... това е положението.

  2. #2

    Подразбиране

    Всеки решава сам за себе си. Аз вече приключих с това, достатъчно голями хора сме за да можем да преценим сами ..............

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mylli
    Всеки решава сам за себе си. Аз вече приключих с това, достатъчно голями хора сме за да можем да преценим сами ..............
    Ами това говори още по-лошо за вас. Като сте достатъчно големи хора, защо продължавате с детските си разсъждения. Защо не се спрат всички с глупавите си изказвания по разни форуми.???????????????????

  4. #4

    Подразбиране

    Ами както виждам ясно си ги попитала, сега остава да видим какво ще отговорят.........

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Не разбирам за какво става дума порзгледах форума и не видях някой да се заяжда.В момента май ти наистина наливаш масло в огъня. :?

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000
    Не разбирам за какво става дума порзгледах форума и не видях някой да се заяжда.В момента май ти наистина наливаш масло в огъня. :?
    Както винаги не четете правилно. Прочети добре за какво става въпрос преди да се изказваш. Да съм писала някъде че в тоя форум са правени изказванията. Които са ги правили тия изказвания знаят много добре къде са направени.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kotaranka
    Както винаги не четете правилно. Прочети добре за какво става въпрос преди да се изказваш. Да съм писала някъде че в тоя форум са правени изказванията. Които са ги правили тия изказвания знаят много добре къде са направени.
    Коте, аз, която чета правилно, нещо не разбирам - що мяукаш тогава в този форум? Отбележи си, че въпросът ми е реторичен.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от werty
    Цитат Първоначално написано от kotaranka
    Както винаги не четете правилно. Прочети добре за какво става въпрос преди да се изказваш. Да съм писала някъде че в тоя форум са правени изказванията. Които са ги правили тия изказвания знаят много добре къде са направени.
    Коте, аз, която чета правилно, нещо не разбирам - що мяукаш тогава в този форум? Отбележи си, че въпросът ми е реторичен.
    То добре че мяукам, а не лая

  10. #10

    Подразбиране

    Не знаех че трябва да чета какво става в другите форуми.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000
    Не знаех че трябва да чета какво става в другите форуми.
    Че ти даже и пишеш, остава да кажеш че не четеш в другите форуми

  12. #12

    Подразбиране

    Що забранено ли е да пиша в други форуми ,не виждам никъде забрана за това

  13. #13

    Подразбиране Предложение

    Реклама:
    Една дама тук си е объркала аватара и затова и предлагам този.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •