Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране До админите!

    Забелязах, че след последното преместване на форума броячите за "видяна тема" не са включени!
    Бях забелязала при отделни теми, че е така, но сега забелязвам, че е закономерност!
    Напр. може да погледнете при:
    отговори видяна
    "Заявки за месец- АВГУСТ 2009г. " 8 9
    "Заявки за месец- ЮЛИ 2009г." 481 482

    И почти навсякъде е така!

  2. #2

    Подразбиране

    TDK ,извинявай ,но за да не отварям нова тема,ще си напиша писъмцето до админите тук.А после - метличка
    Днес като погледнах тези пилци ,дето ни ги сложихте напролет,то дойде време да отлитат,цъфналото клонче отдавна върза,,зарадвайте ни с някоя др.шаренийка,моля...

  3. #3

    Подразбиране

    Вярно! Миналата година имаше много хубави раковинки..!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    TDK ,извинявай ,но за да не отварям нова тема,ще си напиша писъмцето до админите тук.А после - метличка
    Днес като погледнах тези пилци ,дето ни ги сложихте напролет,то дойде време да отлитат,цъфналото клонче отдавна върза,,зарадвайте ни с някоя др.шаренийка,моля...


    Аз ,не съм загубила надежда!

  5. #5

    Подразбиране

    За раковинки май вече е късничко. По-скоро есенни листа . И то по-скоро,че ако се забавим още малко направо трябва да минем към снежинките.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте скъпи администратори,още в началото на месеца си направих абонамент към темата и очаквах пощата да ми се препълни със заявки.Само 2 месеца прескочих без забележки.Трябва ли непременно да искам нещо за да ме включвате в тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •