Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 36 от 36
  1. #31

    Подразбиране

    Ти си герой, добре че не изпълни заканата си и се върна към него, труден е но пък за сметка на това много красив. Моите адмирации за стоицизма с който продължи и както виждам в най-скоро време ще завършиш. Гобленът става прекрасен, толкова е свеж и живописен, че мога да го гледам с часове.

  2. #32

  3. #33

    Подразбиране

    Прекрасен е станал,нямам търпение да видя каква рамка ще му избереш.Браво за упоритоста и търпението с което го уши
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #34

    Подразбиране

    Един много ценен гоблен за теб, защото си положила много усилия. И е голямо удоволствие да му се наслаждаваме.
    Спри, не за да почиваш, а за да те настигне душата ти.
    drashkova@abv.bg

  5. #35

    Подразбиране

    Роси , не съжалявай! Станал е страхоте.Не мога да му се насладя.Отлично.Аз също съм започнала един на Леврон-Есен,но мисля точно като теб.Ушила съм едно листо и съм дотам-не зная дали ще се престраша някога да го започна отново.А сега кой ще е следващия гоблен?
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  6. #36

    Подразбиране

    Реклама:
    Не се и съмнявай че си заслужава всяко едно бодче!Невероятна красота си сътворила,въпреки многото нерви.Удивителен е

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •