Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 45

Тема: Грим

  1. #1

    Подразбиране Грим

    Да отдадем дължимото и на грима.
    Какъв е ежедневния и какъв е специалния ви грим?
    Коя е любимата ви козметика?
    А,има ли козметика,от която не сте доволни?

    Обичам гримираното око. Ежедневно съм с молив(цветен и черен) и спирала.Малко руж и леко и приятно червило.
    За вечерен грим от голяма полза ми е "Книга за грима".Има различни видове грим,за различни очи,описано е как да оформим вежди,реда на гримиране и т.н.....
    Ползвам козменика на Лореал,Севантийн,Орифлейм и от извесно време и на Перфект.
    Купих си миналата година от прословутите червила на Мейбъли,но хич не съм доволна,докато го сложа и вече го няма на усните. :twisted:

  2. #2

    Подразбиране


    Аз също не съм доволна от Мейбълин и от Макс Фактор. Спиралите им уж са с удължител, ама не е точно така; слепват миглите и ги обръщат наобратно. За миналата Коледа ми подариха цели две
    А иначе - ежедневният ми грим е основа, малко спирала и гланц. За вечерен предпочитам драматично подчертани очи в тъмни или ярки нюанси. За специални случаи прибягвам до професионалисти.

  3. #3

    Подразбиране

    Ползвам спирала Макс Фактор от 4 години и не бих я сменила с друга за нищо на света!

  4. #4

    Подразбиране

    ето едно две места от мен,където може да се намери много полезна информация по възпроса (особенно първия)

    http://www.grim.start.bg/
    http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1880
    http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=150
    http://www.maxima.bg/bg/library/zado...nakniga/II.htm
    http://www.pudriera.com/

    Иначе аз лично не харесвам силния грим,защото изглежда изкуствен,а при неправилно слагане и смешен
    Хубаво е когато човек леко закрива някои дефекти и слага нещо от рода на гланц или малко сенки,но все пак зависи и дали има повод...

  5. #5

    Подразбиране

    Това е моя много любима тема. И мога да дискутирам с часове. Както и за косата...
    Помня, че като ученичка с приятелките ми много се плескотехме, изглеждахме да не казвам като какво... За щастие ми дойде акъла в главата и се осъзнах. Сега гледам сестра ми, че върши същите неща и не разбира от дума.
    Много обичам да си гримирам очите. Още повече, защото си менят цвета както си искат, в зависимост от цвета на грима и на дрехите, които нося. Почти винаги използвам очна линия на долния клепач. Преди слагах и на горния, но сега го правя за по- специални случаи. Иначе не ползвам пудра, фон дьо тен и руж. Единствено с коректор прикривам сенките под очите, от които просто не мога да се избавя... Задължително два пласта спирала и червилце.

  6. #6

    Подразбиране

    da kaja i az za men Verno e 4e estvenata krasota e nai-hubavoto neshto no s napredvane na godinkite ima nujda i ot kozmetika. Ta...az li4no nikogam ne hodq na rabota ili na vun bez da sum se grimirala zashtoto taka mi haresva.Cheren moliv, cherna spirala i malko chervilo za cvqt Moite o4i sa malko malki i ako ne sa o4ertani s moliv sum kato ,,munichka qponka,,xixixi bez grim sum kato bolna ot grip xixixharesvam spiralite za obem i predimno 4ernite.

  7. #7

    Подразбиране

    Momicheta eto vi edin sait na tazi tema interesen e www.pudriera.com interesen e

  8. #8

    Подразбиране Re: Грим

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Да отдадем дължимото и на грима.
    Какъв е ежедневния и какъв е специалния ви грим?
    Коя е любимата ви козметика?
    А,има ли козметика,от която не сте доволни?
    Значи - не слагам много грим ако няма някакъв повод. По принцип си съчетавам грима с облеклото. И нося почти само черно и Тъмно зелено , тъй че обикновенно слагам някакво абсолютно бледо зеленко , спирала и гланц за устни.
    Козметиката от която съм доволна - Еивън - тя си е найстина качествена, а дали има козметика от която не съм доволна - в краина сметка всяка си има косури

  9. #9
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Относно козметиката ,в крайна сметка живеем в 21в,кой ли не я използва ве4е?И аз предпочитам по-лекия грим, а относно марката бих казала,че при всеки ефекта е различен,та да заклеймяваме тази става,а тази-не.Иначе в началото аз бях доста доволна от Avon , но напоследък спиралите им ,не бих ги похвалила,особено тази,състоящата се от 2 части(забравих точно как се казваше )

  10. #10

    Подразбиране

    А какво ще кажете за най- новата спирала на Макс Фактор? Онзи ден й видях рекламата по телевизията и меко казано останах запленена!

  11. #11

    Подразбиране

    Аз си купих от двойната спирала на Лореал.Хубава е,но трябава да се нанася внимателно,защото първия път като си я сложих все едно имах две мигли на окото и много се разочаровах,но после разбрах,че като се нанесе първия слой,трябва малко да изчакам и тогава да нанасям черното.Сега си я ползвам и наистина съм много доволна.

  12. #12

    Подразбиране

    И аз ползавам същата спирала (двойна на Лореал) и искам да попитам някой ползва ли по новият модел на същата спирала който не е с четчица накрая а с гребенче.Мислех следващият път да си купя такава но не знам дали ще се нанася лесно

  13. #13

    Подразбиране

    Аз в момента съм с новата на Л'Ореал, страшно съм доволна,все едно си с искуствени мигли.Също така е много трайна!

  14. #14

    Подразбиране

    Моята също е от новия модел с гребенчето.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Как точно се казва тази спирала? Заинтригувахте ме с това, че миглите ставали като изкуствени! Моите са късички и не особено гъсти и затова ми се иска да пробвам това чудо

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •