Показване на 1 до 15 от 518

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Не, че няма админи, но не можем да разберем защо се получава така . За тези от вас които не знаят, може да си настроите пощите директно да трият писмата от този тип или да ги сортират в отделна папка в пощенската кутия за да не ви пречат. Христос Воскресе!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Не, че няма админи, но не можем да разберем защо се получава така . За тези от вас които не знаят, може да си настроите пощите директно да трият писмата от този тип или да ги сортират в отделна папка в пощенската кутия за да не ви пречат. Христос Воскресе!
    признавам че съм от тези които не знаят, но и не открих от къде мога да направя тази настройка, макар че от два дни не съм получавала писма добре ще е да знам как да настроя пощата си директно да ги трие

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    признавам че съм от тези които не знаят, но и не открих от къде мога да направя тази настройка, макар че от два дни не съм получавала писма добре ще е да знам как да настроя пощата си директно да ги трие
    кажи в кой домен си (yahoo, gmail, abv и т.н.) и ще ти кажа
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    кажи в кой домен си (yahoo, gmail, abv и т.н.) и ще ти кажа
    abv

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    abv
    Някой справи ли се с изключването на известия в пощата ... Стана доста заблуждаващо и с това, че ми пристигат лични съобщения отпреди два месеца едва днес ... ?!!! МОЛЯ АКО ЗНАЕ КАК ДА СИ ИЗКЛЮЧА ТОТАЛНО ПОЩАТА ЗА ИЗВЕСТИЯ от форума ... Когато е нужно не идват , а когато пристигат объркват всичко ... МОЛЯ !!!! ИЛИ пак писането ми/ни ще е глас в пустиня !!!!

    Искам и аз да си е настроя да ги трие веднага ! Обяснете ако знаете на всички тук, как да се направи съответната настройка на пощата.
    Благодаря предварително за вниманието !

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •