Страница 25 от 32 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 518

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    съжалявам, че пак аз , обаче като се опитах да отворя заявките днес ми показва това


    онзи ден преинсталирах компютъра и не смея да го отворя
    И при мен излиза така!

  2. #2
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    И при мен излиза същото не знам какво става,може би има някакъв проблем!

  3. #3

    Smile

    при мен излезе с chome, с explorer-a няма проблем.........
    по принцип chome-то често си включва тези блокировки, решава, че нещо му е съмнително и хоп - включвало ми се е и на страницата на НАП

  4. #4

    Подразбиране

    И при мене е така ... и аз не смея да продължа

  5. #5

    Подразбиране

    И ПРИ МЕН Е СЪЩОТО!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6

    Подразбиране

    И ДНЕС ОТНОВО Е ТАКА !!!!!!!!!!! МОЛЯ КОЛЕЖКА С НИК ABAZOVA S ДА СИ ОПРАВИ КОМПА ЗАРАЗЯВА СТРАНИЦИТЕ КЪДЕТО ДАВА МНЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Редактирано от Катето58 : 02.09.2012 в 16:09.

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета ,проверих нямам вирус.Но все пак ще извикам и специалист.Дори и да имам не съм го направила умишлено.И аз влизам тук и там.Знам ли какво е станало.Но антивирусната не ме е предупредила .Съжелявам много :Изстрих Avirata и инсталирах Avasta Сканирах и пише че няма вируси.
    Редактирано от abazova_s : 04.09.2012 в 23:15.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  8. #8

    Подразбиране

    И при мен излиза същия надпис! Натискам продължи въпреки всичко и няма никакъв проблем! А компютъра ми е подплатен с 3 антивирусни програми, кръщелника ми с това се занимава.

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте,

    Проблемът беше отстранен!

    Моля не нападайте колежката abazova_s, защото тя няма откъде да знае, че сайта emotikoni.net заразен с вируси.

    Използваше в подписа си иконка от този сайт.

    Моля не използвайте иконки от emotikoni.net!

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря на Динко ,че ме оневини.Наистина много се разтревожих защото миналата година така ми издаде моя компютър когато кликнах на един линк на Милена стил.Този емонитикон ползвам от дълги години и сега да създава такъв проблем,но вече ще знам.Нека ви покажа и резултата от търсенето на вируса.Една загоряла тенджера и ядене което отиде в казана .Катето58 трябваше да проучи и тогава да обвинява
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #11

    Подразбиране

    Съжалявам скъпа, но винаги след твое влизане в страничка се появяваше надпис с предупреждение за вирус извинявай много!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Нищо Кате ,извинена си.На всеки може да се случи
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  13. #13

    Подразбиране

    Защо не получавам известие на пощата си,когато имам съобщение или има нов отговор по тема за която съм абонирана?

  14. #14

    Подразбиране

    Хей, хора, защо така го преебахте /без извинение/ , хубавия форум, не съжалявам за израза, от три дни пиша с цитат за пост 603, на "Портрети жени" и въобще не ми се отразява поста - що за тъпотия, или си гледайте работата или я дайте на някой по-възможен да я върши и не само това, абонирам се, абонирам се, а не получавам съобщения и не само аз, я се вземете в ръце

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Хей, хора, защо така го преебахте /без извинение/ , хубавия форум, не съжалявам за израза, от три дни пиша с цитат за пост 603, на "Портрети жени" и въобще не ми се отразява поста - що за тъпотия, или си гледайте работата или я дайте на някой по-възможен да я върши и не само това, абонирам се, абонирам се, а не получавам съобщения и не само аз, я се вземете в ръце
    Ами , мисля си, че пак ще ти бъде изтрит поста.Като стар потребител трябва да си наясно, че търсенето на схеми става в раздел "Заявки за месец...." или на ЛС към човека качил схемата.Не му е мястото в отделните раздели.
    И друго- може би преди повече от два месеца имаше съобщение от админите, че се преустановява изпращането на известия за неопределено време
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 25 от 32 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •