Страница 28 от 35 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 518
  1. #406

    Подразбиране

    Благодаря на Динко ,че ме оневини.Наистина много се разтревожих защото миналата година така ми издаде моя компютър когато кликнах на един линк на Милена стил.Този емонитикон ползвам от дълги години и сега да създава такъв проблем,но вече ще знам.Нека ви покажа и резултата от търсенето на вируса.Една загоряла тенджера и ядене което отиде в казана .Катето58 трябваше да проучи и тогава да обвинява
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  2. #407

    Подразбиране

    Съжалявам скъпа, но винаги след твое влизане в страничка се появяваше надпис с предупреждение за вирус извинявай много!!!!!!!!!!!!!!

  3. #408

    Подразбиране

    Нищо Кате ,извинена си.На всеки може да се случи
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  4. #409

    Подразбиране

    Защо не получавам известие на пощата си,когато имам съобщение или има нов отговор по тема за която съм абонирана?

  5. #410

    Подразбиране

    Хей, хора, защо така го преебахте /без извинение/ , хубавия форум, не съжалявам за израза, от три дни пиша с цитат за пост 603, на "Портрети жени" и въобще не ми се отразява поста - що за тъпотия, или си гледайте работата или я дайте на някой по-възможен да я върши и не само това, абонирам се, абонирам се, а не получавам съобщения и не само аз, я се вземете в ръце

  6. #411

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Хей, хора, защо така го преебахте /без извинение/ , хубавия форум, не съжалявам за израза, от три дни пиша с цитат за пост 603, на "Портрети жени" и въобще не ми се отразява поста - що за тъпотия, или си гледайте работата или я дайте на някой по-възможен да я върши и не само това, абонирам се, абонирам се, а не получавам съобщения и не само аз, я се вземете в ръце
    Ами , мисля си, че пак ще ти бъде изтрит поста.Като стар потребител трябва да си наясно, че търсенето на схеми става в раздел "Заявки за месец...." или на ЛС към човека качил схемата.Не му е мястото в отделните раздели.
    И друго- може би преди повече от два месеца имаше съобщение от админите, че се преустановява изпращането на известия за неопределено време
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #412

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Хей, хора, защо така го преебахте /без извинение/ , хубавия форум, не съжалявам за израза,
    Не сме го пр.......и,просто следваме правилата,що не ги прочетеш и ти мила


    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    от три дни пиша с цитат за пост 603, на "Портрети жени" и въобще не ми се отразява поста - що за тъпотия, или си гледайте работата или я дайте на някой по-възможен да я върши
    Ванче и за трети път,пак ти го изтривам поста,не му е мястото там
    Редактирано от manka : 04.10.2012 в 06:54.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #413

    Подразбиране

    Наистина ви целувам Светла Петрова и Манка, вярно е, че като стар потребител във форума - зная къде се търсят гоблени /всеки пореден месец/ и т.н., не съм търсила този гоблен в "Портрети жени", просто исках да изкажа радостта си, че някой го е намерил, защото аз го търся от цяла вечност, поради тази причина писах на козирог /извинявам се че не е на латиница/ на ЛС, но явно недоразумението дойде, след като ми изтрихте първият пост. Както и да е, бъдете по-снизходителни към "непросветените", аз лично не съм гаресчийка като вас. Въпреки всичко ви обичам и се радвам, че ви има

  9. #414

    Подразбиране

    ВанчетоМОД, ще се опитам да обясня кратко, форума е безплатен, нокой за нищо не плаща и има достъп до каквото си поиска, но във връзка с това ти изказване са възможни някои ПЛАТЕНИ промени в тази насока, за да няма недеволни, или ако има - поне да има защо.

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Хей, хора, защо така го преебахте /без извинение/ , хубавия форум, не съжалявам за израза, от три дни пиша с цитат за пост 603, на "Портрети жени" и въобще не ми се отразява поста - що за тъпотия, или си гледайте работата или я дайте на някой по-възможен да я върши и не само това, абонирам се, абонирам се, а не получавам съобщения и не само аз, я се вземете в ръце

  10. #415

    Подразбиране

    Какво е туй то - гаресчийка


    п.п. Четейки постовете на Ванчето се сетих за един куриозен разговор :
    Двама си говорят и единия се хвали че си е взел компютър. Другия го пита дали е нов / визирайки характеристиките / и отговора бил - ами нов е да, има Windows....
    Редактирано от Юра : 04.10.2012 в 15:45.

  11. #416

    Подразбиране

    Доколкото знам се казва "каресчийка",а не "гаресчийка", т. е да не таиш злоба и да искаш да си отмъстиш на някой,казва се "да не носиш карес",дано да не бъркам...

  12. #417

    Подразбиране Питане за реклама

    Към кой да се обърна ,да пусна реклама в сайта.
    martinov66@ABV.BG

  13. #418

    Подразбиране

    Благодаря на админите за празнично оформения форум!!!!
    Супер е!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #419

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Не мога да отворя темата, в която показваме получените подаръци от коледната игра и извън нея. Като отворя на последната страница на тази тема ми се активира антивирусната програма. Може ли да направите нещо по въпроса?

Страница 28 от 35 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •